Smartfon za ponad 1500

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon za ponad 1500

przez Adamocameos » 04 wrz 2015 08:14

Witam serdecznie wszystkich. Planuje kupić smartfona maksymalnie do 5 cali- najlepiej żeby był trochę poniżej 5 cali. Obecnie mam Samsunga s4mini i jestem bardzo zadowolony z jego funkcji i możliwości, ale on mi się zawiesza i musze wyciągać baterie żeby włączyć na nowo. Rozważam kilka opcji- sony z3 compact dual zim, htc one m9, lenovo vibe shot z90-7, każdy z nich ma jakieś plusy i minusy, z3 pęka szybka, htc jest trochę drogi, a lenovo nie ma serwisu firmowego. Kolega mówił mi o huawei ze kupił za około 800pln i jest zadowolony, jest tez firma xaiomi z ciekawa propozycją ale obawiam się firmy która nie jest aktywna na polskim rynku. Ponieważ potrzebuje 2 karty sim odpada iphone 5s którego brałem pod uwagę. Jeśli mogę prosić o rade będę wdzięczny. Pozdrawiam
Adam
Adamocameos

Re: Smartfon za ponad 1500

przez Karl » 04 wrz 2015 11:14

Czyli smartfon koniecznie musi mieć dual SIM, dobrze zrozumiałem?
Karl

przez Adamocameos » 04 wrz 2015 22:06

Tak, niestety mam dwie karty i ta druga z której nie dzwonię ma numer który znają moi klienci i wielu znajomych i dlatego nie mogę się jej pozbyć, a chcąc zrobić stałe przekierowanie rozmów na ten drugi numer musiałbym płacić za każde przekierowanie, a od pewnego czasu zrobiłem ten numer nie na abonament ale na kartę i place 3 zł miesięcznie za utrzymanie tego numeru. Ogolnie stać mnie na płacenie kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych miesięcznie gdyby była taka konieczność, ale place dość sporo za telefony w firmie i jeśli można znaleźć jakieś oszczędności tu czy tam, to raczej z tego korzystam. Znajomy chce mi odsprzedać iphona 5s za jakieś nieduże pieniądze, a o iphonie nasłuchałem się wielu superlatyw- trochę mnie kusi żeby przerzucić się na iphona. Kupiłem niedawno dożywotnią aktualizacje na pewien program do nawigacji ale na androida- mój błąd ze nie kupiłem rozszerzenia na oprogramowanie dla iphona.... na upartego to tez nie jest koniec świata, mogę dokupić. Ale jest pytanie czy w obliczu tylu modeli smartfonow z androidem i na dwie karty sim jest sens upierać się przy iphonie? .....
Adamocameos

przez dual » 04 wrz 2015 22:14

Może Xiaomi Mi4i http://gadzet.***/xiaomi-mi-4i- ... st-opinia/ lub Huawei P8 Lite
dual

przez Adamocameos » 04 wrz 2015 22:29

http://allegro.pl/xiaomi-mi4-16gb-lte-3 ... 88769.html wydaje się być ciekawy ze względu na parametry......????
Adamocameos

przez Karl » 05 wrz 2015 09:49

iPhone to solidny bardzo smartfon, na pewno byś się na nim nie zawiódł, jedyna wada to brak dual SIM. Co do Xiaomi i Lenovo, to faktycznie nie ma ich u nas w oficjalnej dystrybucji, więc o gwarancji zapomnij, a w razie awarii to spora strata.
Karl

przez ADAMOCAMEOS » 05 wrz 2015 13:39

DZIĘKI, POWOLI SKŁANIAM SIĘ DO IPHONA 5S i tylko muszę ogarnąć kwestię przekazywania połaczeń z tego drugiego numeru..
ADAMOCAMEOS

przez Hans » 06 wrz 2015 11:01

No jak możesz go mieć w dobrej cenie to kup, bo to naprawdę fajny i dopracowany smartfon. A co do przekierowania, to nie możesz po prostu do wszystkich kontaktów z tamtej karty wysłać informację, że zmieniasz numer?
Hans

przez aglan » 03 lis 2015 06:33

Warto jest szukać promocji wśród byłych flagowców. Zwykle tak jest jak wychodzi stary flagowiec to nowy zyskuje na popularności. Na przykład jakiś czas temu wyszedł na rynek Lg G4 i od razu staniał LG G3. Obecnie w bardzo niskiej cenie jest do kupienia w sklepie rtv Euro agd:
http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe.bhtml

Gdzie można zresztą wziąć go sobie na raty. Telefon bardzo dobrze wykonany, świetne parametry oraz dobre wykonanie. Posiada mocny aparat.
aglan

przez smart » 06 lis 2015 22:56

Proponuje Lenovo ZUK Z1, ogromna bateria , 3GB RAM, 2,5GHz procek https://www.youtube.com/watch?v=u1cuciNkv_4
smart

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!