Acer Liquid Jade S

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Re: Acer Liquid Jade S

przez Karl » 13 wrz 2015 16:48

Nexus 5 może, też fajny smartfon z czystym Androidem. Chyba, że byś chciał srajfona, to w tej cenie chyba iPhone 5C da się kupić.
Karl

przez MacGol » 14 wrz 2015 20:36

Iphone 5c za drogi... Mówię, zależy mi żeby nie ciął się...co myślicie o Sony Xperia E4G? Może też być coś z WP(podobno o wiele mniej tnie niż android.)
MacGol

przez Karl » 15 wrz 2015 14:05

Za drogi? Mówiłeś, że za 800-900 zeta, a 5C kosztuje za wersję 16 GB 800 zeta.
Karl

przez MacGol » 15 wrz 2015 15:19

A czym się różni od iPhone 5 lub 5s? Z tego co zauważyłem to tylko wielkość ekranu i cena? Czy coś więcej? I są jakieś różnice wobec telefonu z androidem?
MacGol

przez Hans » 16 wrz 2015 13:15

5s ma nieco nowszy chipset, trochę lepszy aparat, szybszą pamięć, ciut większą baterię. Ogólnie dużo dopłacać do niego się nie opłaca. Co do różnic z Androidem, to po prostu zamiast Androida masz system iOS, równie dobry, może nawet nieco mniej kłopotliwy w użytkowaniu bo Apple trochę więcej w nim narzuca.
Hans

przez MacGol » 16 wrz 2015 19:56

Sam nie wiem co myśleć o iPhonach
MacGol

przez MacGol » 17 wrz 2015 15:33

Huawei p8 LITE vs Sony Xperia m4 aqua? co myslecie?
MacGol

przez Karl » 17 wrz 2015 18:44

Bardzo podobne smartfony, ja bym jednak wybrał Sony - bo jest wodoszczelny no i ma bardziej sprawdzony chipset. Dodatkowo Sony ma też ciut większą baterię. No i jednak Sony bardziej cenię niż Huawei.
Karl

przez MacGol » 18 wrz 2015 04:12

Karl a co myślisz o grzaniu się M4a? Oglądałemi cczytałem i telefon lubi się nagrzac. Mam 2x 1.2GHz krait od snapdragona i to trochę wkurza jak telefon taki ciepły przez co ttnie bardzo, a M4a ma 8 rdzeni...
MacGol

przez Karl » 20 wrz 2015 19:22

No niestety może się grzać, poczytaj tą reckę - jako wadę wymieniają właśnie grzanie: http://www.androidauthority.com/sony-xp ... ew-618002/
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia stronaNastępna strona