Pomoc w wyborze tabletu

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Pomoc w wyborze tabletu

przez Moherowy ninja » 12 paź 2015 13:48

Witam

Tak jak w temacie, chciałbym kupić tablet w cenie tak do 1500zł. Od tabletu oczekuje dobrej wydajności oraz długiej pracy na bateri ponieważ jestem studentem i chciałbym zapisywać notatni w formie elektronicznej także jeśli byłaby dedykowana klawiatura to byłoby jeszcze lepiej i właśnie z tego względu zainteresowałem se tabletem Lenovo yoga 2 z względu na podstawkę oraz bardzo ciekaw a klawiaturą. Ewentualne braki energi mogę uzupełnić powerbankiem a klawiatura nie jest tutaj wymogiem bo można zakupić jakąś inną na bluetooth i pewnie tańszą. Spodobał mi się bardzo Sony Xperia Z2 tylko mnie interesuje wersja z modemem LTE (a w tym wydaniu przekracza mój budżet ;( ) i najlepiej żeby działała karta Aero2 ale to nie jest wymogiem aczkolwiek byłby to miły dodatek ;) Co do wielkości to raczej preferuje 10 calowe. Chciałbym prosić o wypowiedź i podanie innych ciekawych modeli które waszym zdaniem są godne polecenia im więcej propozycji tym lepiej. I na koniec chciałbym dodać, że interesuje mnie jedynie system android.

Z góry dziękuje za udzielone odpowiedzi w tym temacie.

pozdrawiam
Moherowy ninja

Re: Pomoc w wyborze tabletu

przez timen » 15 paź 2015 06:54

Polecam Ci Lenovo Yoga 2. Na chwilę obecna jest to najlepszy tablet w swojej cenie. Jest bardzo korzystna bo koszt to niecałe 1200 zł. Bije na głowę wszystkie Sony oraz Samsungi bo oferuje:
LTE
Full Hd
bateriię , która trzyma do kilkunastu godzin
cztery rdzenie procesora
bardzo dobra pamięć
Zerknij sobie do Euro: http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne.bhtml - jest tam obecnie promocja. Przy zakupie tabletu dostajesz dodatkowo pakiet z antywirusem
timen

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!