HTC DESIRE HD czy LG OPTIMUS BLACK

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

HTC DESIRE HD czy LG OPTIMUS BLACK

przez miszczu » 19 lut 2012 17:45

chciałbym kupić jeden z tych telefonów tylko problem w tym że nie wiem który. mam do wydania 1000zł tylko co kupić za to co będzie najlepszym wyborem. telefonu będę używał do muzyki i internetu w domu.

Z góry dziękuję za odpowiedzi. Jestem tu nowy więc sorki za to takie prosto z mostu :) ;)
Użytkownik

Re: HTC DESIRE HD czy LG OPTIMUS BLACK

przez SmartFan » 19 lut 2012 20:29

Witaj,
tak prosto z mostu jest zawsze najlepiej :) Co do wyboru, to ja bym brał LG Optimus Black (czyli u nas Swift Black). Przypominam, że LG wrzuciło ten model na listę smartfonów, które dostaną Android w wersji Ice Cream Sandwich. Co prawda LG zawsze najwolniej wypuszcza aktualizacje - ale w końcu wypuści ICSa. Poza tym Black to bardzo zgrabny smartfon, który wygląda naprawdę dobrze. Z kolei oficjalna aktualizacja dla Desire HD zatrzymała się na Gingerbread.
Zaawansowany

przez Vini » 19 lut 2012 20:40

A rozważałeś zakup czegoś innego, np. Samsunga Galaxy S? Do przeglądania netu przyda Ci się doskonały wyświetlacz, który właśnie Galaxy S posiada. Nie kupuj Desire HD, bo ma dość kiepski wyświetlacz według mnie.
Ekspert

przez miszczu » 20 lut 2012 14:33

Nie miałem kontakt z samsungiem i szczerze mówiąc nie przypadł mi do gustu co prawda ekran fajny to fakt ale chyba reszta mi się nie podobała :) czyli Lg lepszy od htc?? bo mam do kupienia za 990zł nowego białego od red bull mobile :) i właśnie dlatego zacząłem się zastanawiać nad tym :)
Użytkownik

przez Ykk » 20 lut 2012 15:08

Ja też bym brał LG Black - to jednak nowsza konstrukcja, a co ważne - będzie dla niego ICS. Oczywiście radzę Ci iść jeszcze do np. Media Markt albo innego ustrojstwa i obczaić na żywo te smartfony - równie dobrze któryś może Ci nie przypaść do gustu, jak SGS (mimo świetnej specyfikacji).
Ykk

przez miszczu » 20 lut 2012 15:44

no byłem już i niektórych które rozważałem nie było więc wybieram tylko na podstawie recenzji internetowych, a że akurat mam okazję tego LG kupić za dobrą cenę i w moim mieście nie płaciłbym za przesyłkę dlatego też rozważyłem kupno tego telefonu :)
Użytkownik

przez Pati » 20 lut 2012 15:57

Gdybym miał wybierać na podstawie samych recenzji, opinii i specyfikacji - wybrałbym LG Swift Black, a to dlatego, że będzie mieć dłużej wsparcie, niż Desire HD. Zresztą - popatrz choćby na wagę obydwu smartfonów, Desire HD waży ponad połowę więcej, niż Swift Black.
Pati

przez miszczu » 20 lut 2012 16:11

No tak tak, ale czy przy tym htc nie będzie bardziej wytrzymalszy, bo miałem lg kp500 i trochę zraziła mnie ta firma może dlatego takie pytania :)
Użytkownik

przez SmartFan » 20 lut 2012 17:28

miszczu napisał(a):No tak tak, ale czy przy tym htc nie będzie bardziej wytrzymalszy, bo miałem lg kp500 i trochę zraziła mnie ta firma może dlatego takie pytania :)

HTC może i sprawia wrażenie wytrzymalszego, ale pamiętaj, że jest też dużo cięższy - więc jeśli rypnie o ziemię to dostanie mocniej, niż Black. Zresztą nie słuchaj ludzi, którzy wkręcają coś na temat kiepskiej budowy plastikowych smartfonów - ja np. posiadam SGSa już prawie 2 lata, noszę bez pokrowca, spadł mi kilka razy - i praktycznie zero zadrapań do tej pory na nim, żadnych pęknięć itp. Bierz Swift Black i już, to świetny smartfon z doskonałym ekranem i fajnym designem.
Zaawansowany

przez miszczu » 22 lut 2012 15:28

dzięki za podpowiedzi. już mi go sprzedali tego lg gość zapomniał ściągnąć go z tablicy :) a co sądzicie o optimusie 3d bo używanego też można dorwać za 1000zł :) bo 2x raczej nie:)
Użytkownik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona