Abonament czy raty?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Abonament czy raty?

przez Gość » 28 sty 2016 08:25

Cześc. Chcę sobie kupić jakiś porządny telefon. Co jest Waszym zdaniem lepsze? Abonament czy może raty?
Gość

Re: Abonament czy raty?

przez jester » 28 sty 2016 11:28

Jeden jedyny raz zdecydowałem sie na abonament telefoniczny i powiedziałem sobie,że nigdy więcej. Jesteś przez dwa lata uwiązany z danym operatorem oraz oferta na telefony wcale nie jest taka korzystna jak tam przedstawiają. W przeliczeniu nie wychodzi tak tanio. Jestem zdani,że o ile masz opcję wzięcia sobie rat 0% to lepiej jest z niej skorzystać.
Zerknij sobie do rtv Euro agd: http://www.euro.com.pl/ - jakiś czas temu kupowałem tam Lg G4 na raty. Można tam brać telefony nawet do 50 rat 0% ( zależy to konkretnie od danego modelu).
jester

Re: Abonament czy raty?

przez Jagna » 04 lip 2016 19:56

Moim zdaniem zdecydowanie lepiej wziąć jakiś abonament bez limitu, gdyż nie płacimy żadnych odsetek itp. Poza tym w w ramach opłaty mamy nieograniczone połączenia, smsy i pakiet danych :) Raty będą znacznie mniej korzystne, dlatego nie zastanawiaj się nad nimi :P
Użytkownik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!