Przedłużam ofertę w Orange, jaki smartfon wybrać?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Przedłużam ofertę w Orange, jaki smartfon wybrać?

przez Ani » 25 lut 2012 11:15

Witam forumowiczów,

mam do Was wielką prośbę - za jakiś tydzień kończy mi się umowa w Orange, mam zamiar ją przedłużyć, ale nie wiem, jaki smartfon/telefon wybrać przy przedłużaniu. Chcę, aby smartfon był przyszłościowy a nie jakaś "padaka" - oto, co mam do wyboru:

- Nokia N9
- Sony Ericsson Xperia Play
- iPhone 4 z 8GB pamięci
- Motorola RAZR
- Nokia N8
- Sony Ericsson Xperia Arc S

Pozdro i dzięki!
Ani

Re: Przedłużam ofertę w Orange, jaki smartfon wybrać?

przez Mane » 26 lut 2012 10:42

Moja odpowiedź jest krótka - bierz Motorolę RAZR, to najlepsza opcja z dostępnych dla Ciebie.
Mane

przez SmartFan » 27 lut 2012 18:47

Wszystkie smartfony, które wymieniłeś - odstają drastycznie od Motoroli RAZR. Podzielam więc zdanie przedmówcy - bierz koniecznie RAZR!
Zaawansowany

przez Pisarro » 15 paź 2012 19:34

Hej,

chciałbym dalej pociągnąć ten temat i nieco go zaktualizować. Chcę właśnie podpisać nową umowę w Orange w abonamencie za 59,90 zł i mam kilka propozycji smartfonów, z których nie wiem, jaki wybrać. Oto one:

- HTC Desire C
- LG Swift L3
- Motorola Defy Mini
- Sony Xperia Tipo
- HTC Explorer
- Samsung Galaxy mini 2
- Samsung Galaxy Chat

Przepraszam, jeśli na liście są jakieś "padaki", ale kompletnie się na tym nie znam. Fajnie, że na forum nie trzeba się rejestrować, aby coś napisać - dlatego skorzystałem i pytam Was, co wybrać z tej listy? Będę mega wdzięczny za odpowiedź.
Pisarro

przez Vini » 16 paź 2012 07:28

Pisarro, na Twoim miejscu zastanawiałbym się wyłącznie nad Sony Xperia Tipo i HTC Desire C, ze wskazaniem na ten drugi. Desire C od Tipo ma większy ekran, lepszy aparat i więcej pamięci użytkownika. Co najważniejsze, obydwa smartfony mają Android 4.0 Ice Cream Sandwich i pewnie dostaną też Jelly Bean. Osobiście wybrałbym HTC Desire C.
Ekspert

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!