Jaki smartfon do 1600zł wybrać?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Jaki smartfon do 1600zł wybrać?

przez Smerf » 27 lut 2012 21:30

Cześć wszystkim,
na forum jestem świeży, więc powiem o co mi chodzi prosto z mostu. Chcę kupić sobie smartfon/telefon do kwoty 1600zł. Jestem w tej kwestii zupełnie zielony i nie wiem co wybrać. Szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia, czy dobry będzie iOS, czy też Android a może Symbian - liczę, że mi coś doradzicie.

Dzięks!
Smerf

Re: Jaki smartfon do 1600zł wybrać?

przez Vini » 28 lut 2012 10:33

Podam Ci więc moje propozycje, wybierzesz co uznasz za słuszne:

- Motorola RAZR
- Samsung Galaxy S II
- Samsung Galaxy Nexus
- HTC Sensation XE

Kolejność podania smartfonów jest oczywiście przypadkowa, specyfikacje każdego modelu - znajdziesz na stronie głównej w dziale specyfikacji.
Ekspert

przez Goldi » 28 lut 2012 13:44

RAZR to bym nie polecał, bo w tej cenie raczej nie widuje się tego smartfona. Z wyhaczeniem HTC Sensation XE też może być nie lada problem do 1600zł. To samo tyczy się Galaxy Nexusa. Moja rada: kup Samsunga Galaxy S II, albo poluj na któryś z wcześniej wymienionych modeli. Może akurat znajdziesz jakąś dobrą używkę, albo nawet nówkę - tylko pewnie bez gwary.
Goldi

przez Rudolf » 28 lut 2012 15:54

Bierz Galaxy S II, to wciąż topowy smartfon, nie trać czasu na szukanie okazji odnośnie tych z listy Vini'ego.
Rudolf

przez Smerf » 03 mar 2012 16:05

Dzięki za rady, wybrałem Galaxy S II - smartfon dla mnie idealny :D
Smerf

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!