Znudził mi się Galaxy S II - co teraz wybrać?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Znudził mi się Galaxy S II - co teraz wybrać?

przez Szarik » 07 mar 2012 15:55

Hej,

praktycznie od samej premiery posiadam SGS 2. Lubię często zmieniać smartfony - a S II jest w mojej kieszeni już zdecydowanie za długo. Nie to, żeby mi się nie podobał - po prostu chcę coś innego, nowego. Mam nadzieję, że pomożecie mi w wyborze, obojętnie, czy smartfon będzie z iOS, Windows Phone, czy też Android - cena też nie gra roli, chociaż bez przegięć (do 3000zł) :)
Szarik

Re: Znudził mi się Galaxy S II - co teraz wybrać?

przez SmartFan » 08 mar 2012 09:18

Na tę chwilę nie znajdziesz wiele ciekawych rzeczy, na twoim miejscu poczekałbym trochę aż do sklepów wejdzie np. HTC One X, albo LG Swift 4X HD. Jeśli chcesz koniecznie coś teraz, to kup np. Samsunga Galaxy Nexus, albo HTC EVO 3D :)
Zaawansowany

Re: Znudził mi się Galaxy S II - co teraz wybrać?

przez Megas » 10 mar 2012 16:30

Czekaj na HTC One X albo Samsunga Galaxy S III - który jeszcze w tym półroczu powinien się oficjalnie pojawić.
Megas

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!