Następca Samsunga Galaxy S do 1600zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Następca Samsunga Galaxy S do 1600zł

przez Żwirek » 26 mar 2012 10:37

Witam,

mój Galaxy S to już dość leciwe urządzenie, dlatego chciałbym kupić coś nowego. Nie chcę czekać, aż pojawi się Galaxy S III - bo trochę potrwa, zanim stanieje. Mam nadzieję, że pomożecie mi w wyborze - wolałbym coś na Androidzie, chociaż jestem otwarty na propozycje :geek:
Żwirek

Re: Następca Samsunga Galaxy S do 1600zł

przez SmartFan » 27 mar 2012 09:28

Opcje według mnie masz dwie: HTC Sensation i Galaxy S II. Gdybym miał jednak wybierać, to wybrałbym SGS2 - z nieoficjalnym oprogramowaniem to perfekcyjny smartfon. Na Sensation niektórzy narzekają, że ma niedopracowane oprogramowanie - no i ekran w S II to bajka :oops:
Zaawansowany

przez Pantsoffski » 27 mar 2012 12:09

Jak ma być następca - to S II, albo poczekaj na S III, ale zanim się pojawi i stanieje do Twojej ceny to minie z pół roku. Możesz też czekać na One X aż zejdzie do sensownej ceny.
Uczestnik

przez Ansele » 28 mar 2012 08:00

Moja rada - wstrzymaj się z bólami, Galaxy S to nadal świetne urządzenie, które z powodzeniem może konkurować z większością słuchawek na rynku. Wkrótce Samsung zaprezentuje SGS III - wtedy kupisz sobie coś naprawdę nowego i świeżego, a nie produkt z "drugiej linii".
Ansele

przez Martens » 28 mar 2012 18:36

Równie dobrze możesz poczekać, aż stanieje np. HTC One X - smartfon naprawdę fenomenalny.
Martens

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!