Czy warto kupić iPhone 4s czy zostać przy 4?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Czy warto kupić iPhone 4s czy zostać przy 4?

przez Stefcio » 07 maja 2012 07:51

Hej,

proszę o radę bo nie mogę się zdecydować. Posiadam obecnie iPhone 4, ale oczywiście nie jest to już najnowszy model ze stajni Apple. Chciałem się więc Was poradzić, czy warto sprzedać 4 i dopłacić do 4S?
Stefcio

Re: Czy warto kupić iPhone 4s czy zostać przy 4?

przez Vini » 08 maja 2012 08:34

Jeśli śpisz na kasie - to śmiało aktualizuj swojego iP 4, ale jeśli zależny Ci choć trochę na zasobach finansowych - daruj sobie. iPhone 4S to dość intensywnie odgrzewany kotlet, lepiej poczekać na iPhone 5 który pokażą w tym roku. To będzie już spora zmiana raczej i wtedy warto zmienić smartfon.
Ekspert

przez Pyrto » 15 maja 2012 19:28

Powiem tak - jeśli masz teraz iPhone 4 to daruj sobie aktualizację do iPhone 4S, lepiej poczekaj bo w tym roku będzie iPhone 5. Z drugiej strony, gdybyś nie miał wcale iPhone - to oczywiście warto wybrać iPhone 4S zamiast iPhone 4 - a jeszcze lepiej poczekać na iPhone 5 oczywiście :lol:
Zaawansowany

przez Krzysiek » 11 lip 2012 22:45

Stefcio napisał(a):Hej,

proszę o radę bo nie mogę się zdecydować. Posiadam obecnie iPhone 4, ale oczywiście nie jest to już najnowszy model ze stajni Apple. Chciałem się więc Was poradzić, czy warto sprzedać 4 i dopłacić do 4S?

Kup Nokię N9.
Krzysiek

przez Gryps » 03 sie 2012 13:37

Krzysiek napisał(a):Kup Nokię N9.

Sprzęt faktycznie niezły, ale MeeGo to póki co martwy system - bo Nokia nie raczy go dalej wspierać :evil:
Gryps

przez redox » 20 sie 2012 08:44

pewnie że trzeba wymieniać ajfona 4 na 4s. na 4 możesz wyrwać tylko wioskowe małolaty, doświadczone blondaski już z wykryją, że cienias z ciebie i chcesz je na staroć wyrwać
redox

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!