Fotograficzny Smartfon

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Fotograficzny Smartfon

przez Koteceki_PL » 03 lip 2017 13:05

Witam, poszukuję smartfona z rewelacyjnym aparatem. Aparat to jest priorytet. Od końca roku 2015 byłem użytkownikiem microsoft lumii 950 XL i jestem z tego smartfona zadowolony niestety straciłem urządzenie przez moją nieuwagę. Obecnie przebywa gdzieś na dnie pod zaporą wodną w Solinie a przez te ponad 1,5 roku z pojawiło się wiele nowszych smartfonów. Oglądam recenzje, czytam opisy od producentów i wychodzi na to że każdy smartfon to jest ten który robi najlepsze zdjęcia. Więc jak to jest i jak wybrać ten właściwy smartfon. Fajnie by było gdyby nowsze urządzenie również pracowało pod kontrolą mobilnych okienek do których przez ostatnie lata z nokiami lumia i Microsoft lumia przywykłem lecz niestety dobre 70 % urządzeń zostało postawionych na androidzie a tylko parę na windzie. Potrzebny też będzie slot na kartę pamięci do 256 GB micro sd.
Macie coś ciekawego do polecenia czy do tej pory nie pojawiło się nic atrakcyjnego z nowości i po prostu lepiej kupić nową 950 xl ?
Nowy

Re: Fotograficzny Smartfon

przez Folredernikjak » 23 paź 2017 09:25

Jeśli chodzi o nowości to z mojej strony mogę polecic apple iphone 8. Dostałam od męża na urodziny i sobie chwale, pod katem aparatu też. Ma 12 mpix i poki co robi mi się nim bardzo przyjemnie zdjęcia. Ttaj możesz sobie poczytać szczegóły https://www.ceneo.pl/55381561 Jedyny minus to taki, że z karty pamięci trzeba zrezygnowac…
Użytkownik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!