Telefon do 400 zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Telefon do 400 zł

przez Varum » 21 wrz 2012 17:12

Witam szanownych forumowiczów,

z moich skromnych oszczędności udało mi się uzbierać niewielką sumkę 400 zł, którą chciałabym przeznaczyć na zakup smartfona. Szczerze mówiąc nie mam o tym zielonego pojęcia, ale koleżanka ma taki tańszy smartfonik chyba z systemem Android, który bardzo mi się podoba. Proszę więc o propozycje sprzętu do 400 złociszy z systemem Android.

Dzięki!
Varum

Re: Telefon do 400 zł

przez SmartFan » 22 wrz 2012 10:23

Jedyny, słuszny wybór w Twoim wypadku to Sony Ericsson Live With Walkman (w skrócie LWW). Tym smartfonem będziesz zachwycona, chociaż ciężko dostać go w podanej prze Ciebie cenie - ale używkę na pewno wyhaczysz. Na Twoim miejscu dołożyłbym troszkę i kupił nówkę LWW. A jeśli chcesz oszczędzić, to polecam ZTE Blade, w tak niskiej cenie nie znajdziesz nic lepszego.
Zaawansowany

przez Ykk » 24 wrz 2012 14:02

No niestety, nowy Live With Walkman to wydatek ponad 500zł, ale warto dołożyć.
Ykk

przez Tadzik » 25 wrz 2012 16:22

ZTE Blade daruj sobie, ten smartfon trzeba modować, tzn. wgrywać nowe, nieoficjalne oprogramowanie - dopiero wtedy działa do rzeczy. Ja również radzę Live with Walkman, ewentualnie popatrz sobie na mini/mini pro.
Tadzik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!