Warto zamieniać Galaxy Note na Galaxy Note II?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Warto zamieniać Galaxy Note na Galaxy Note II?

przez Waldi » 06 paź 2012 15:47

Hej,
czy według Was warto sprzedać starą wersję notatnika Samsunga, Galaxy Note - i zainwestować w Galaxy Note II N7100? Szczerze mówiąc kusi mnie to, ale nie wiem, czy prócz szybszego procka, lepszego ekranu i więcej RAM - jest coś, co naprawdę przemiana się za wymianą?
Waldi

Re: Warto zamieniać Galaxy Note na Galaxy Note II?

przez ulfrig » 06 paź 2012 21:35

Według mnie - na pewno warto, jeśli masz oczywiście kaskę na dołożenie różnicy. Note II jest dużo szybszy, ma większy ekran bez Pentile, 2 GB RAM, poręczniejszy rysik, jest też podobno dużo zgrabniejszy i łatwiejszy do upchnięcia w kieszeni. Ogromna zaleta Note II to świetna bateria, która trzyma duuużo dłużej, niż ta w Note 1. Ja tam w przyszłym tygodniu lecę kupić Note 2 :mrgreen:
ulfrig

Re: Warto zamieniać Galaxy Note na Galaxy Note II?

przez Grzeniu » 08 paź 2012 18:13

Z tego co czytam na różnych forach wychodzi, że Note 2 w porównaniu do Note 1 to jak niebo i ziemia. Smartfony są zupełnie różne, z korzyścią dla Note II oczywiście. Podobno działa duuużo szybciej a ekran to bajka. Niech wreszcie Szajsung Polska weźmie się do pracy i wypuści go do naszej dystrybucji!
Grzeniu

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!