LG Swift L5 - warto kupić?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

LG Swift L5 - warto kupić?

przez Ryba » 31 paź 2012 09:44

Witam,
mam możliwość dość okazyjnego kupna smartfona LG Swift L5. Moje pytanie do Was, forumowiczów jest następujące - czy ten model jest w ogóle warto kupować? A może dać sobie spokój. Jeśli możecie, to proszę podajcie jego największe wady i zalety.
Ryba

Re: LG Swift L5 - warto kupić?

przez Kali » 31 paź 2012 15:09

Wszystko, tylko nie L5. Ten smartfon to padaka, ekran jest tragiczny, zdjęcia robi fatalne a bardziej wymagające gry tną się na nim niemiłosiernie. Zdecydowanie odradzam, bo chociaż wygląda spoko, to jest do bani.
Kali

przez filipek533 » 31 paź 2012 15:48

Oplaca sie jak najbardziej telefon jest ekstra.Muzyki sie fajnie slucha . Zdjecia tez ladne wychodza.Przegladarka smiga i wgl android 4.0 super telefon .Oplaca sie prac ;) . Telefon jest duzy i wgl fajnie sie na nim pisze itd . Tylko rodzielczosc mala jak na taki telefon ale ja tam tych pikseli nie widze . Dla mnie telefon bomba :)
filipek533

przez Ciastko » 31 paź 2012 15:50

Nie sluchaj tego pierwszego pana poniewaz musze sie z nim nie zgodzic.Telefon jest na prawde swietny zdjecia internet i wgl.Wyglad to jest dopiero... Sam mam ten telefon i wiem co mowie. :)
Ciastko

przez Jegomość » 31 paź 2012 17:15

No dobra, niby wszystko ok, ale ekran w nim jest naprawdę nie najlepszy. W cenie L5 raczej wybrałbym coś innego, z lepszym ekranem i wydajnością, np. używanego Sony Ericsson Xperia Neo V.
Jegomość

przez Siloken » 01 lis 2012 18:39

No dobrze tylko on jest 2 razy drozszy. :)
Siloken

przez Ryba » 01 lis 2012 19:47

Dzięki wszystkim za rady, teraz wiem, że przed zakupem muszę śmignąć do jakiegoś sklepu i najlepiej samemu "pomacać" smartfon, żeby się potem nie rozczarować.
Ryba

przez Łukasz L5 » 29 kwi 2013 12:50

LG Swift L5 Naprawdę opłaca się kupić, chyba że jesteś bardzo wymagającym człowiekiem. Na moje oko jest to bardzo dobry telefon, jak na smartfona długo trzyma bateria. Naprawdę się opłaca :D
Łukasz L5

przez Gość » 02 maja 2013 12:23

Doradzam L7 zamiast L5. Oba telefony miałam okazję porównywać i wybrałam L7. Siódemka ma o wiele lepszą rozdzielczość i większy ekran od piątki. Do przeglądania internetu w sam raz, wideorozmowy w skype, gg działają bez problemu dzięki 2 kamerze/aparacie z przodu. Muzyki na nim w ogóle nie słucham więc nie wiem jaka jakość, słuchawki w zestawie są beznadziejne więc jeśli jesteś audiofilem to od razu polecam zakup lepszych. Aparat zdjęcia robi przyzwoite w świetle dziennym i nocnym z lampą błyskową. Filmów jeszcze nie nagrywałam. Jeśli chodzi o gry typu GTA telefon jednak jest za słaby. Jednak większość gier z Play Google działa aż miło.
Także myślę że lepiej dołożyć do L7.
Gość

przez Gość » 02 maja 2013 12:26

Aha, co do baterii w L7, jeśli nie gram w gry codziennie to baterię ładuję raz w tygodniu. Spokojnie wystarcza. Jakość wykonania telefonu jest na dobrym poziomie, mimo że obudowa jest z plastiku nic nie trzeszczy, nie skrzypi, nie ma szczelin i szpar między elementami. Czarna obudowa jest fajna męska, moja siódemka jest biała ;]
Gość

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona