Jaki pancerny telefon?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Jaki pancerny telefon?

przez lesja » 05 wrz 2018 08:10

Cześć, szukam nowego telefonu dla siebie. Zastanawiam się nad kupnem jakiegoś pancerniaka. Co będzie najlepszym wyborem? Szukam czegoś najlepiej do 1500 złotych.
lesja

Re: Jaki pancerny telefon?

przez bordo » 24 wrz 2018 06:44

Myślę, że ciekawym modelem byłby Energy 18x9, ma fajne modele :)
bordo

przez Lolaaa » 29 lis 2018 21:27

W dobrym etui każdy telefon przetrwa wszystko. Ja swoje case'y zawsze kupuje tutaj https://imarkt.pl/ w iMarkt i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się wymieniać szybki ;)
Lolaaa

przez Krzysio » 19 sie 2019 11:11

Ja z pancernych mam i polecam mm901 od Maxcoma. Solidny, wytrzymały, prosty w obsłudze i wodoszczelny, co przydaje mi się tym bardziej, że pływam na kajakach. Dobra i budżetowa alternatywa dla bardziej znanych, przepłaconych marek.
Krzysio

przez sonna » 26 wrz 2019 14:08

miałam kilka takich telefonów, przy moim użytkowaniu bardziej miało znaczenie to w co był zapakowany, zawsze pamiętalam o solidnym etui i szkle dodatkowym, super akcesoria ma 3mk, szkło hybrydowe bardzo dobrze chroni ekran telefonu
sonna

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!