Oferta PLAY - który smartfon wybrać?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Oferta PLAY - który smartfon wybrać?

przez Lolas » 19 lis 2012 16:00

Witam,

chcę sobie wybrać telefon w abonamencie PLAY, jednak nie mam pojęcia, co brać. Do wyboru mam:
  • HTC Desire S
  • HTC Desire X
  • HTC One V
  • HTC EVO 3D
  • Sony Ericsson Arc S
  • Sony Xperia U
  • LG Swift L9

nie ukrywam, że najniżej wyceniony przez PLAY jest L9, ale resztę też rozważam. Proszę Was, szanowni forumowicze o pomoc, co wybrać?

pozdrawiam
Lolas

Re: Oferta PLAY - który smartfon wybrać?

przez Vini » 21 lis 2012 23:01

Dla mnie odpowiedź jest prosta, bierz Swift L9, ewentualnie zastanów się nad Desire X. Zastanowiłbym się też nad HTC EVO 3D, to bardzo niedoceniony smartfon z dobrym ekranem, prockiem itd. Jedyny jego mankament, to dość spora grubość - najlepiej iść i pomacać te trzy telefony np. do Media Markt, który będzie najbardziej pasował, to brać z PLAY.
Ekspert

Re: Oferta PLAY - który smartfon wybrać?

przez Ralph » 04 gru 2012 07:56

L9 będzie chyba najlepszym wyborem, zresztą sam posiadam ten smartfon. Najbardziej boli brak HDMI albo MHL, nie da się przez to tego ustrojstwa podłączyć np. do telewizora i np. pograć czy poprzeglądać netu na dużym ekranie. LG stworzyło naprawdę zacny smartfonik z mocną baterią i porządnym ekranem. Nic tylko brać, gdyby ktoś miał jakieś pytania odnośnie tego - niech wali śmiało.
Ralph

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!