Co wybrać - LG Swift L7 czy dołożyć do Swift L9?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Co wybrać - LG Swift L7 czy dołożyć do Swift L9?

przez Smerfetka » 04 gru 2012 21:11

Hejka,

mam do Was kochani następujące pytanie - mogę kupić dwa smartfony, Swift L7 i Swift L9. Naturalnie do L9 muszę dopłacić troszkę więcej - stąd moje pytanie, czy warto dopłacać do L9, czy lepiej brać L7? Jeśli chodzi o dopłatę, to będzie to 300 zł.

Pozdrawiam!
Smerfetka

Re: Co wybrać - LG Swift L7 czy dołożyć do Swoft L9?

przez SmartFan » 05 gru 2012 07:32

Za Swift L9 przemawia prawie wszystko - ma większy ekran o lepszej rozdzielczości, może kręcić filmy Full HD (a L7 tylko VGA, więc nędza), L9 ma też dużo lepszy procesor bo ten w L7 to już staroć. Co jest gorsze w L9? Z tego co wiem, to nie ma nawet Gorilla Glass (a L7 ma), no i gabaryty też są większe bo ma większy ekran. L9 dłużej wytrzyma też na baterii, bo ma naprawdę solidne 2,150 mAh ogniwo. Wybór jest więc prosty - bierz Swift L9, bo warto dopłacić te 300 zł.
Zaawansowany

Re: Co wybrać - LG Swift L7 czy dołożyć do Swift L9?

przez Wojtek jestem » 14 sty 2013 20:29

Hahahahahah LG L9 ma GORILLA GLASS 2 ! Moim zdaniem lepiej dozbieraj do L9 ;] Bedziesz napewno mile zaskoczony :)
Wojtek jestem

przez SmartFan » 14 sty 2013 20:58

Wojtek jestem napisał(a):LG L9 ma GORILLA GLASS 2 ! Moim zdaniem lepiej dozbieraj do L9 ;] Bedziesz napewno mile zaskoczony :)

Co do tego czy ma Gorilla Glass nie można być pewnym. Zdania są bardzo podzielone - jedni twierdzą, że ma GG 1, inni że GG2 - a jeszcze inni, że wcale. Szkoda, że LG nie raczy poinformować oficjalnie, co to za szybka, tracą na tym bo ja obstawiam, że jest tu GG 1.
Zaawansowany

przez Gość » 16 cze 2013 00:27

na stronie LG jest "Corning® Gorilla® Glass 2 Screen Protector"
Gość

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!