Windows Phone, iOS a może Android? Co wybrać?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Windows Phone, iOS a może Android? Co wybrać?

przez Romek » 25 gru 2012 12:03

Hej,

cały rok zbierałem kasę na smartfon. Wczorajsza Wigilia, kiedy dostałem trochę kasy - uzupełniła mój budżet, który spokojnie starczy mi teraz na taki smartfon, jaki zechcę (do 3k zł). Jako, że będzie to pierwsze moje urządzenie tego typu, mam do wszystkich pytanie - co wybrać? Czy kupić smartfon z Windows Phone 8, np. Lumię 920, a może z iOS iPhone 5? Nie ukrywam, że najbardziej mnie pociągają słuchaweczki z Androidem, np. Galaxy S III albo Nexus 4. Pomocy!
Romek

Re: Windows Phone, iOS a może Android? Co wybrać?

przez snuffmajster » 25 gru 2012 18:36

IMO Nexus 4. Jeśli się dobrze orientuje Nexusy jako pierwsze dostają najnowsze Andki.
Zaawansowany

przez Dawik » 25 gru 2012 23:58

Bierz note II - to jest dopiero swietny smartfon, z ogromnym ekranem, Androidem i rysikiem - ktorym mozemy rosywac, malowac i odrecznie pisac smsy.
Dawik

przez Vini » 26 gru 2012 10:45

iPhone 5 bym sobie darował, to przerost formy nad treścią i strasznie odgrzewany kotlet. Wybieraj raczej między Lumią 920 a np. Nexusem 4 albo (jeśli gabaryty Ci przypasują, Note II bo to obecnie chyba najlepsza słuchawka z Andkiem, zarówno jeśli chodzi o funkcjonalność, jak i hardware). Lumia 920 to świetny smartfon, ale jej waga mnie poraża.
Ekspert

przez snuffmajster » 26 gru 2012 14:45

Waga to niekiedy + :) Ja np. lubię ciężkie telefony - czuć je w kieszeni:)
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!