Najlepszy smartfon do słuchania muzyki?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Najlepszy smartfon do słuchania muzyki?

przez Audiofil » 26 gru 2012 18:10

Hejka,

zamierzam wkrótce wydać trochę kasy na nowy smartfon (obojętnie, z jakim systemem). Jako, że chcę iść z duchem czasu - to nie uśmiecha mi się już osobno nosić w kieszeni zarówno telefonu, jak i odtwarzacza mp3. Uważam, że tego typu odtwarzacze już powoli odchodzą do lamusa, postanowiłem więc kupić all-in-one, czyli smartfon. Kasa nie gra roli, najważniejsze, żeby urządzenie odtwarzało dźwięk w idealnej jakości. Proszę o rady.
Audiofil

Re: Najlepszy smartfon do słuchania muzyki?

przez snuffmajster » 26 gru 2012 18:43

Odpowiedź jest prosta i nam userom mp3store znana - Samsung Wave I (S8500). Ma te same bebechy co Samsung P3 (chip muzyczny).

Gra idealnie, ma dużo mocy w wyjściu słuchawkowym.

POLECAM !!!
Zaawansowany

przez Audiofil » 26 gru 2012 19:00

Dzięki za propozycję, a może coś jeszcze? Nie ukrywam, że Samsung S8500 Wave to już trochę staroć a system w zasadzie ma martwy. Gdybym więc miał ograniczyć wybór do iOS, Android oraz Windows Phone, co byś polecił?
Audiofil

przez snuffmajster » 26 gru 2012 19:33

Samsung Galaxy S i wgrać Vodoo.

Z tego co wiem S II i S III też nieźle grają.

Iphone: od 3GS w górę.

Lumia 610 gra jak g*****. Jak grają wyższe Lumie - niestety nie wiem.

BlackBerry - seria Bold gra jedwabiście, seria Curve bardzo dobrze (mam Curve 8520).
Zaawansowany

przez Audiofil » 26 gru 2012 21:21

Zasugerowałem się Twoimi propozycjami i poczytałem trochę testów tego sprzętu. Faktycznie, nowe iPhony mają fajne układy dźwiękowe, jednak samsungowe produkty, jak S III - również doskonale grają. Może się skuszę właśnie na S III tym bardziej, że słyszałem o jego możliwościach programowych, w stylu Smart Stay, okienka w Android itp. Porozglądam się i chyba zaryzykuję tego Andka :D Dzięki!
Audiofil

przez snuffmajster » 26 gru 2012 21:29

Nie ma za co:) Jak będziesz miał więcej pytań wal śmiał. Jak będziesz miał dylemat co za słuchaweczki kupić do niego to zapraszam na mp3store forum. Z chłopakami napewno coś doradzimy. Tam też jestem pod nickiem snuffmajster (tyle że od kilku miesięcy i sobie już reputacje wyrobiłem testując sprzęt :D)
Zaawansowany

przez Pyrto » 27 gru 2012 00:53

Nowe Lumie też grają dobrze, ale nieco gorzej niż samsungowe słuchawki. Gdyby ktoś pytał - sprawdziłem to w testach na GSMArena.
Zaawansowany

przez rgfgfgfg » 13 sty 2013 22:16

Z tego co wiem to LG L9 zajedwabiscie gra, a wlasnie s3 slyszalem ze beznadzieja ... :O
rgfgfgfg

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!