Smartfon z najlepszym aparatem

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon z najlepszym aparatem

przez Anka » 28 gru 2012 14:11

Hejka,

jako że dużo podróżuje i nie chce mi się wszędzie taszczyć aparatu, chciałabym kupić sobie smartfon, który robi naprawdę świetnie zdjęcia. Zastanawiam się nad Lumią 920 albo jakąś słuchawką z Androidem. Co radzicie?
Anka

Re: Smartfon z najlepszym aparatem

przez Henryk » 28 gru 2012 22:22

Z całą pewnością nie zawiedziesz się na Lumii 920, robi doskonałe zdjęcia - jedne z najlepszych, jakie można zrobić smartfonem. Jeśli chcesz coś androidowego, to pomyśl nad Galaxy S III albo Sony Xperia S.
Henryk

przez snuffmajster » 29 gru 2012 13:26

Za aparat mogę pochwalić też HTC One V. Mimo 5 mpx robił lepsze zdjęcia niż mój 12 mpx Nikon. Cholerstwo łapało ostrość w każdych warunkach :)
Zaawansowany

przez Bykowina » 29 gru 2012 18:29

Witam drodzy forumowicze.
Polecilibyście Nokie N8 czy Sony Arc S. Zależy mi głównie na dobrym aparacie. Czytałem chyba wszystkie możliwe testy, recenzje i opinie. I cały czas się waham. Prosiłbym o pomoc :). Pozdrawiam.
Bykowina

przez snuffmajster » 29 gru 2012 22:06

Z tych dwóch to raczej Nokia :)
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!