Samsung Galaxy Mini za 200zł - warto?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Samsung Galaxy Mini za 200zł - warto?

przez snuffmajster » 02 sty 2013 11:47

Witam:)

Zrobiłem sobie dziś rundkę po komisach w mieście. Znalazłem w jednym z nich Samsunga Galaxy Mini - pełen komplet, rok gwarancji, stan idealny (2 małe otarcia).

Cena: 200zł.

Jak sądzicie warto?
Zaawansowany

Re: Samsung Galaxy Mini za 200zł - warto?

przez SmartFan » 02 sty 2013 11:59

Według mnie - jak najbardziej warto. Na Alledrogo używki chodzą za ok. 250 zł, a w komisie masz dodatkowo tę zaletę, że możesz sobie "pomacać" kupowany egzemplarz. Jeśli nie będziesz chciał na tym grać w gry 3D albo oglądać filmów HD, tylko przeglądać internet, rozmawiać i wysyłać wiadomości - to telefon powinien się super sprawdzić.
Zaawansowany

przez snuffmajster » 02 sty 2013 12:08

Już go dziś "pomacałem". Naprawdę stan idealny (przetarcia prawie niewidoczne, ekran bez rys). Sprzedałem wczoraj LG L3 za 320 zł i szukałem czegoś lepszego bądź nie gorszego ale tańszego. Miniacza miałem pół roku - nie zawiódł mnie, tylko jakość audio kuleje;)

Mini służyłby mi do dzwonienia, pisania i jako hot spot - kupuje tablet Ainol Novo 7 Legend (do neta i dokumentów na uczelni jak znalazł:))
Zaawansowany

przez Vini » 02 sty 2013 12:41

Jeśli stan jest faktycznie taki, jak opisujesz - to bierz tego mini. Smartfon do Twoich potrzeb nada się idealnie.
Ekspert

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!