Smartfon z Windows Phone 8 - który wybrać?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon z Windows Phone 8 - który wybrać?

przez Karl » 02 sty 2013 14:39

Hejka,

zdecydowałem się, że kupię smartfon z systemem Windows Phone 8. Chcę koniecznie spróbować tego dzieła Microsoftu, więc żaden inny OS nie wchodzi w grę. Z telefonów rozważam:

- Nokia Lumia 920
- HTC Windows Phone 8X
- Samsung Ativ S

Wiem, że Ativ S jeszcze u nas nie ma, ale powinien się pojawić niedługo. Który z tych trzech polecacie najbardziej?
Karl

Re: Smartfon z Windows Phone 8 - który wybrać?

przez Pyrto » 02 sty 2013 19:23

Tak szczerze to ja bym się jednak skłaniał ku Nokii Lumii 920. Według mnie Nokia projektując ten smartfon wspięła się na swoje wyżyny, jest tu fajna obudowa (w ciekawych kolorach, mi się bardzo podoba żółta), dobry hardware a co najważniejsze - świetna kamera. Naprawdę doskonały telefon, więc jeśli już WP8 - to Lumia 920.
Zaawansowany

Re: Smartfon z Windows Phone 8 - który wybrać?

przez Vini » 03 sty 2013 13:46

Ja też bym wybrał Lumię 920, chociaż według mnie - jest trochę za wielka i ciężka. Na Ativ S nie ma co czekać, to nic nadzwyczajnego, 8X jakoś mnie nie przekonuje, chociaż gdyby mi zależało na małych gabarytach, to może zdecydowałbym się na 8X.
Ekspert

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!