LG L9 vs HTC Desire X vs Samsung Galaxy S Advance (muzyka)

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

LG L9 vs HTC Desire X vs Samsung Galaxy S Advance (muzyka)

przez kubulex » 05 sty 2013 20:54

zamierzam wybrać któryś z tych telefonów, będzie mi służył głównie do słuchania muzyki i surfowania po internecie. Mam słuchawki beats by dre solo hd i obecnie używam ich razem z HTC WFS z poweramp i jestem bardzo zadowolony z jakości dźwieku. Moje pytanie to przede wszystkim jak gra na słuchawkach LG? oraz czy beats audio w HTC robi jakąś różnice w jakości dźwięku? z góry dziękuję za odpowiedzi
kubulex

Re: LG L9 vs HTC Desire X vs Samsung Galaxy S Advance (muzyk

przez SmartFan » 06 sty 2013 16:46

Co do całego LG nie mogę się wypowiadać, ale wiem, że Swift L9 pod względem muzycznym gra powyżej przeciętnej. Gdybyś kupił ten model, na pewno się nie zawiedziesz - zresztą wiele testów to potwierdza.

Co do Beats Audio, to nie jest to żaden dodatkowy chip montowany w smartfonie HTC, ale zwykły programowy equalizer. Z tego co wiem, to spece od smartfonów wyciągnęli ten program z produktów HTC i można go nawet zainstalować na innych smartfonach.

Co do Twojego wyboru, to ja bym brał jednak L9. Ma sporo większy ekran (fajnie się na takim net przegląda), dużo lepszą baterię, fajny dźwięk - pasuje do Twoich wymagań idealnie.
Zaawansowany

przez snuffmajster » 06 sty 2013 19:15

Nie wiem jak LG i Desire ale Galaxy S Advance gra naprawdę przyjemnie. Ja bym wybrał jego, ale niestety nie mam porównania z resztą wspomnianych telefonów. Popatrz w testach gsm arena na audio.
Zaawansowany

przez kubulex » 06 sty 2013 20:33

oke dzieki
kubulex

przez kubulex » 06 sty 2013 20:36

jeszcze 1 pytanie czy wogole moje beatsy beda działaly z lg?
kubulex

przez Pyrto » 06 sty 2013 20:47

kubulex napisał(a):jeszcze 1 pytanie czy wogole moje beatsy beda działaly z lg?

Jasne że tak, to zwykłe słuchawki - zresztą podłącz je do dowolnego, innego urządzenia z wyjściem słuchawkowym i sprawdź. Jak działają to wszystko będzie ok :)
Zaawansowany

przez kubulex » 06 sty 2013 21:07

właśnie chodzi o to ze nie na kazdym, ja mam Sony Ericsson LWW i na nim nie dzialaja, pojawia sie komunikat ,,akcesorium nie obslugiwane'' i z tego co czytalem to na innych sonych też nie dzialaja
kubulex

przez Vini » 06 sty 2013 21:43

kubulex napisał(a):właśnie chodzi o to ze nie na kazdym, ja mam Sony Ericsson LWW i na nim nie dzialaja, pojawia sie komunikat ,,akcesorium nie obslugiwane'' i z tego co czytalem to na innych sonych też nie dzialaja

Masz rację, z tego co udało mi się znaleźć - wszystkie smartfony Sony Ericsson, Nokia, Samsung przed Galaxy S mają inne wtyki na słuchawki, niż te po Galaxy S, dlatego Twoje słuchawy nie działały z Sony Ericsson.

Z tego co wiem to można nawet kupić przejściówkę na te stare wtyki, kosztuje niewiele. Nie wiem niestety, jak wygląda sytuacja z LG. Moja rada: idź do jakiegoś dużego marketu z elektroniką i powiedz, że chcesz sprawdzić przed zakupem, czy Twoje słuchawki zadziałają z L9/Advance. Tak będzie chyba najpewniej.
Ekspert

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!