LG L9 CZY Samsung Galaxy S Advance

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

LG L9 CZY Samsung Galaxy S Advance

przez kasta18 » 06 sty 2013 20:27

Witam mam ciężki wybór jaki z tych telefonów wybrać, telefon będzie służył mi do surfowania po necie, słuchania muzyki i nagrywanie filmów podczas wypadów ( chodzi o wypady na motorze ) ale też aby fon dawał se rade w grach
Który z tych telefonów jest lepszy do wymagań moich
Nowy

Re: LG L9 CZY Samsung Galaxy S Advance

przez Pyrto » 06 sty 2013 20:46

Z uwagi na fakt, że chcesz nagrywać filmy to wybierz L9 - on nagrywa w jakości Full HD 1080p, natomiast Advance w HD 720p. L9 ma też większy ekran (4.7" vs. 4"), więc fajniej się na nim strony przegląda. Jeśli chodzi o muzykę, to zarówno L9 jak i Advance grają bardzo dobrze, obydwa dadzą też sobie radę z praktycznie wszystkimi grami (ale na L9 z uwagi na większy ekran grać będzie się fajniej :D ). Podsumowując: Według mnie bierz L9.

Aha, jeszcze jedno: Advance nad L9 ma taką przewagę, że dostanie Android Jelly Bean, a L9 nie wiadomo kiedy go dostanie.
Zaawansowany

przez kasta18 » 06 sty 2013 21:29

dzięki a z aktualizacją i tak mi się nie spieszy bo to będzie mój 1 fon z androidem ( cza pierw go obczaić ) a powiedz mi jak tam z pamięcią jest bo słyszałem że mało do aplikacji pamięci jest ?
Nowy

przez Vini » 06 sty 2013 21:33

Też jestem zdania, że L9 będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Jak to Twój pierwszy Andek, to nie martw się o wersje. Ice Cream Sandwich (wersja, którą ma L9) styknie na początek. Myślę, że LG na pewno zaktualizuje ten smartfon do JB, chociaż pewnie potrwa to jeszcze ponad pół roku :mrgreen:
Ekspert

przez marcel » 28 sty 2013 14:18

Ja bym wybrał s advance. Parametry takie same, ale to samsung.
marcel

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!