Jaki telefon wybrac ?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Jaki telefon wybrac ?

przez Wojtek jestem » 13 sty 2013 20:43

Witam . Mam dylemat jaki smartfon kupic ... Zalezy mi na 1 GB RAM, wejscie micro SD ( nie wazne ile wbudowanej musi byc wyjscie na micro SD :] ), aparat ma byc dobry, i wyswietlacz powyzej 4" . Z gory dziekuje ^^ :p . Aha jeszcze przystepna cena mniej wiecej do 1500 zl ;] (Im mniejsza cena tym lepiej :p ).
Wojtek jestem

Re: Jaki telefon wybrac ?

przez Vini » 13 sty 2013 21:14

Witaj,

na post wybrałeś chyba zły dział (bo mamy specjalne miejsce do tego typu pytań "Co Wybrać") - ale mniejsza z tym, bo admin pewnie i tak przeniesie. Co do Twojego pytania, to ja bym szukał używanego Galaxy S III - trochę pewnie to potrwa, ale znalazłbyś dobry egzemplarz. Nówki są sporo ponad budżet niestety, bo jakieś 1800 zł.

Jak chcesz mieć wielki ekran, to może Galaxy Note? W tej kwocie spokojnie byś coś kupił.

Świetna jest też Sony Xperia S, ma chyba wszystko czego chcesz a dostaniesz nówkę białą za nieco ponad 1300 zł.

Porozglądaj się też za modelem HTC One X, to też świetny smartfon z dużym ekranem, który praktycznie wszystkimi parametrami dorównuje S III - a jest od niego znacznie tańszy.
Specjalista

przez Wojtek jestem » 13 sty 2013 23:04

Tylko jest jeden maly PROBLEM Xperia S nie ma slotu na karty pamieci micro SD :(((((((( A galxy s 3 ma moj staruszek takze nie chce takiego samego ... uzywanego tez nie toleruje a np. LG L9 ? kosztuje 1000 zl nowka i jest bardzo przyzwoita :) Jak znacie jakies wady to mowcie ... A co do One X w moim przediale sie nie zmieszce uzywanego nie chce ... ;/
Wojtek jestem

przez Pyrtolotolo » 13 sty 2013 23:14

L9 spełnia Twoje wymagania, ale aparat ma raczej kiepski. Na temat L9 pisaliśmy bardzo szeroko tutaj: viewtopic.php?f=50&t=198

A może Galaxy Note? Przeglądanie internetu to na nim czysta przyjemność :mrgreen:
Zaawansowany

przez Wojtek jestem » 13 sty 2013 23:19

Nie mieszcze sie w przedziale kasowym ... :O Chyba że trochę poczekam ... ale zależy mi teraz :/
Wojtek jestem

przez Vini » 13 sty 2013 23:21

Jak nie chcesz wydać dużo kasy, to L9 faktycznie spełni Twoje oczekiwania. Zdjęcia niestety robi raczej badziewne, tutaj możesz zobaczyć jaki (trzeba trochę na dół stronę przewinąć): http://www.gsmarena.com/lg_optimus_l9_p ... -868p8.php
Specjalista

przez Wojtek jestem » 13 sty 2013 23:30

Przedstawie wam moja sytuacje ... Mam obecnie 500 zl dostaje co miesiac 100 zl od dziadka, teraz bedzie koleda to dostane 100 (jestem ministrantem...) , moja siostra ma ponad 4 tysie na koncie bo ma stypendium :O i mysle ze by mi dolozyla troszeczke ... :p tata mysle ze tez troche by mogl ... Takze tak to wyglada . Czyli dozbierac na tego nota ? On nie jest za duży ? ;/
Wojtek jestem

przez Pyrtolotolo » 13 sty 2013 23:37

W takiej sytuacji dozbieraj do L9 i będziesz zadowolony. Nie ma co czekać w nieskończoność bo znowu pojawi się coś innego i dalej będziesz zbierać. Postaraj się kupić L9 i tyle.
Zaawansowany

przez Wojtek jestem » 13 sty 2013 23:41

^^ dzTroche nie o to mi chodzi ... L9 juz moge miec za miesiac bo te 300 zl to mi doloza ... Martwi mnie to ze nie ma HDMI i aparat slaby ... ;/// Ale tego nota to za pol roku dopiero bym kupil ... mysle ze masz racje kupie L9, dzieki ^^ Jakbyscie znalezli cos fajnego w tej cenie to mowcie :)

Kurcze znalazlem kilka note`ow za 1250 ale pisza ze uzywany 1 dzien czy cos w tym stylu ... ;/ W sumie to L9 kosztuje jakies 1000-1100 to te 200zl ...znowu czy note czy L9 :O
Wojtek jestem

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!