Jaki smartfon kupić do 1500 zł?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Jaki smartfon kupić do 1500 zł?

przez salemm » 14 sty 2013 22:57

Witam! Poszukuję jakiegoś fajnego smartfona z dobrym aparatem, focusem i innymi bajerami. Chcę, aby był nie za duży. Zależy mi też na tym, żeby nie znudził się za szybko. Cena do 1500zł. Proszę, uzasadnijcie wybory. Z góry dziękuję :D
salemm

Re: jaki smartfon kupić?

przez Vini » 15 sty 2013 08:16

Witaj,

a interesuje Cię jakiś konkretny system operacyjny, np. Android, WP8 albo iOS?
Ekspert

Re: Jaki smartfon kupić do 1500 zł?

przez Pyrtolotolo » 15 sty 2013 11:25

Jak na Android, to proponuję:

- Samsung Galaxy S II - to ciągle świetny smartfon z dobrym aparatem, najnowszym Androidem, świetnym ekranem itp. Nie jest też taki duży, jak S III, więc powinien przypasować. Spokojnie mieści się w twoim budżecie.
- Sony Xperia S - ma jeszcze lepszy aparat niż poprzednik, to także nowszy smartfon. Też dostanie nowego Andka i ma doskonały ekran. Cena jakieś 1300 zł, mój faworyt.
- HTC One S - dwa rdzenie Krait, niezły ekran i kamerka, najnowszy Andek, jednak najdroższy z proponowanych.
- LG Swift L9 - budżetowe rozwiązanie, jeśli nie chcesz wydać zbyt dużo kasy. Też spełni oczekiwania, ale to oczywiście nie to samo, co poprzednicy ;)

Specyfikacje urządzeń znajdziesz na naszym portalu (TU, TU, TU i TUTAJ).
Zaawansowany

przez salemm » 15 sty 2013 17:24

Raczej android. a co myślicie o Sony Xperia u?
salemm

przez Vini » 15 sty 2013 19:26

Xperia U to zupełnie inna półka cenowa i do zaproponowanych smartfonów nie może się równać. Jak chcesz coś w tej cenie (ok. 600zł) - to zapraszam do tego tematu: viewtopic.php?f=50&t=474
Ekspert

przez dasdada2 » 19 sty 2013 15:12

Galaxy s2. sam biore niedługo. Ma on Ponad rok ale nie to nie zmienia faktu ze to nadal najlepszy smartfon, xperie szybko odejdą w zapomnienie bo wychodzi nowa co miesiąc a galaxy s2 bedzie dostawal aktualizacje i inne bajery nada. do tego amoled plus, dobry ekran, gorilla glass i oczywiscie bateria. polecam tego goscia :D
dasdada2

przez shsd » 12 kwi 2013 17:22

ja bym brał lg 4x hd
shsd

przez mag » 23 kwi 2013 13:30

ja polecam ten ktorego sam uzywam, czyli lg l7, poreczny, wizualnie wszystko ok, na androidzie wiec nieograniczona ilosc apek -> nie znudzi sie, bateria wydajna, wyswietlacz ips, menu intuicyjne, fajna appka quick menu, aparat spoko :) uważam że najlepszy w tej cenie
mag

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!