Xperia u, czy Nokia lumia 900?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Xperia u, czy Nokia lumia 900?

przez salemm » 15 sty 2013 22:15

Witam! Mam pytanie, jaki smartfon jest lepszy: Sony Xperia u, czy Nokia lumia 900? przede wszystkim zależy mi na jakości zdjęć i dobrej baterii. Uzasadnijcie, czy lepszy android, czy Windows 8?
salemm

Re: Xperia u, czy Nokia lumia 900?

przez Diernesia » 16 sty 2013 08:05

Witaj,

Problem w tym, że Lumia 900 nigdy Windows Phone 8 nie dostanie. Smartfon utknął na Windows Phone 7.5 i dostanie aktualizację do 7.8 - ale to wszystko. Niestety ta wersja WP to tylko namiastka WP 8, więc odradzam kupować Lumii 900 bo to trupek bez przyszłości.

Sony Xperia U to całkiem fajny sprzęcik. Ma 3.5" ekran o niezłej rozdzielczości, dwurdzeniowy procek, a jego aparat robi naprawdę świetne zdjęcia. Jeśli więc myślisz nad nim, to wg. mnie powinieneś go wybrać.

Pozdro!
Diernesia

Re: Xperia u, czy Nokia lumia 900?

przez wania » 05 lut 2013 21:10

Nie ma się nad czym zastanawiać, bierz Xperie U, o niebo lepsza! Jedyna wada to brak wejścia na kartę pamięci. Córka ma ten telefon i jest naprawdę niezły! Ja miałem Lumie 900 (dostałem w prezencie) i sprzedałem najszybciej jak się dało (musiałem poużywać miesiąc bo nie wypadało sprzedawać od razu). Bierz Xperie!
wania

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!