Czy warto kupic LG Swift 4X HD? I gdzie ?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Czy warto kupic LG Swift 4X HD? I gdzie ?

przez Wojtek jestem » 18 sty 2013 19:37

Witam,

Na poczatku chcialem kupic LG L9 (1100zl) Ale jak zobaczylem LG Swift 4x za 1300 zl w "medialwiwce" to mysle ze warto dolozyc te 200 zl ;] Tylko jest jeden problem czy ta cena nie jest za niska ? A wgl to widzialem kilkazlych komentarzy o tym sklepie ... Polecacie jakis tani i sprawdzony sklep ?
Wojtek jestem

Re: Czy warto kupic LG 4x ? I gdzie ?

przez Klakier » 18 sty 2013 22:23

Hej,

trochę chyba źle patrzysz na ceny na Allegro. W tej chwili najtańszego L9 od sensownego sprzedawcy można kupić za 919 zł (TUTAJ). Jeśli chodzi o LG Swift 4X HD, to oczywiście smartfon o klasę lepszy, niż L9. W tej chwili na Allegro znalazłem dobre oferty z nim za 1189 zł (TUTAJ). Czy warto dopłacić te 270 zł? Moim zdaniem tak, bo dostajesz w zamian ekran HD, o wiele mocniejszy procek (Tegra 3), lepszy aparat, więcej pamięci itd.
Klakier

Re: Czy warto kupic LG Swift 4X HD? I gdzie ?

przez Wojtek jestem » 20 sty 2013 21:20

Tylko zobaczylem, ze wyswietlacz jest napisane 4,1-4,5 cala ... a ma 4,7 i to troche nie profesjonalne podejscie i wgl ... a ogolnie chce czarny :p i wazne zeby byl NOWY D:
Jesli znajdzie ktos fajna oferte pisac :))
fajna i sprawdzona * ;]
Wojtek jestem

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!