Smartfon dla niezdecydowanej dziewczyny

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Re: Smartfon dla niezdecydowanej dziewczyny

przez AlmaLibre » 23 sty 2013 22:51

Jeżeli chodzi o smartfona z Androidem, to już się zdecydowałam na Xperię S, wygląda na twardszą, więc pewnie lepiej zniesie moje katorgi ;D
Ale jeszcze cały czas siedzi mi w głowie ten HTC z Win 8...
Aktualnie studiuję w mieście, którego nie można porównywać do Torunia, a już na pewno nie pod względem ładności.
Tak, to jest Szczecin.
AlmaLibre

przez Pyrto » 23 sty 2013 23:04

Ideałem byłaby Nokia Lumia 920, ale jej raczej w ofercie nie będzie. Fajny jest też HTC Windows Phone 8X, ale to też drogi romans. Windows Phone 8 ma duży potencjał i szczerze mówiąc, gdybym miał okazję, to chyba chciałbym go potestować.

Szczecin też jest ładny, a co najważniejsze - w miarę blisko z niego do morza. Jeśli studiujesz na stresującym kierunku, możesz sobie pojechać nad morze (oczywiście nie zimą, chociaż to też fajna opcja) i powylegiwać się na plaży :D
Zaawansowany

przez AlmaLibre » 23 sty 2013 23:09

Nigdy nie lubiałam Nokii. Nie wiem dlaczego. Fakt na wyżej wymienione mnie nie stać, ale też nie wiem, czy mi, prostej studentce tak wypasiony telefon jest do czegokolwiek potrzebny...
Ha! Ja studiuję w Szczecinie, ale na stałe mieszkam w takiej miejscowości, z której do najbliższej morskiej miejscowości mam jakieś 17 km. Prawie czuję jod jak otworzę okno ;D
AlmaLibre

przez Pyrto » 23 sty 2013 23:24

A co do HTC 8S - to też lepiej idź do jakiegoś salonu go "pomacać", bo może Windows Phone 8 będzie tym, czego faktycznie szukasz.

W takim razie zazdroszczę miejsca zamieszkania, zaproś mnie kiedyś na oglądanie telefonu, to też sobie powdycham jod (ale to dopiero po kinie) ;)
Zaawansowany

przez AlmaLibre » 23 sty 2013 23:40

Nie chcę nic mówić, ale coraz mniej mi pomagasz ;)

Ja już Cię zaproszę na pooddychanie jodem, bo za nim ja kupię ten telefon... Ale oczywiście na oglądanie telefonu też zaprasza ;)
Ale to nie jest tak, że Ty nigdy nie byłeś nad morzem, prawda?
AlmaLibre

przez Pyrto » 23 sty 2013 23:46

To prawda, zrobił się niezły off-top - a ja coraz mniej pomagam, pewnie zaraz Admin nas opierniczy :(

Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek inne pytania, pisz śmiało, zawsze pomogę :) No liczę na to, że szybko kupisz ten telefon, bo oglądanie Xperii X8 to średnia przyjemność :o A nad morzem byłem, nawet w ostatnie wakacje - ale lekko mówiąc, pogoda nie dopisała, więc muszę się tam jeszcze kiedyś wybrać ;)
Zaawansowany

przez AlmaLibre » 23 sty 2013 23:52

W takim razie chyba najwyższy czas zakończyć na dzisiaj naszą dyskusję. Na dniach wybiorę się do salonu, wybadam, wymacam, poprzymierzam i mogę napisać wrażenia ;)

Jeszcze raz dziękuje za pomoc i zapraszam nad morze, najlepiej w czerwcu, do Gdańska ;)
AlmaLibre

przez marcelii94 » 26 cze 2019 13:23

Z Soniakami często jest problem jeśli chodzi o ekran... Szybko pęka, polecam kupić dobre szkiełko na przód i tył. Można samemu w domu dzięki przyssawce od https://glasslift.pl/ polecam idealne przyssawki do szkła ;)
marcelii94

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia strona