Smartfon dla niezdecydowanej dziewczyny

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Re: Smartfon dla niezdecydowanej dziewczyny

przez AlmaLibre » 23 sty 2013 20:49

Się nie spodziewałam, że mogę zostać posiadaczką "kozackiego" smartfona! Wow. To zupełnie zmienia mój sposób patrzenia na świat ;D
To jesteśmy umówieni ;P
Najgorsze jest to, że w dzisiejszych czasach nikt nie bierze kobiet pod uwagę!
W Playu zarówno Galaxy SII jak i Xperia są dostępne tylko czarne!
A ja chcę chociaż biały. Chociaż producenci mogli by częściej produkować smartfony dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, jak Lumie czy nowe HTC.
AlmaLibre

przez Pyrto » 23 sty 2013 21:33

AlmaLibre napisał(a):Się nie spodziewałam, że mogę zostać posiadaczką "kozackiego" smartfona! Wow. To zupełnie zmienia mój sposób patrzenia na świat ;D

O ile się nie zawiesi :)

AlmaLibre napisał(a):To jesteśmy umówieni ;P

Osobiście go wtedy zresetuję i dorzucę darmowe wyjście do kina! :lol:

AlmaLibre napisał(a):Najgorsze jest to, że w dzisiejszych czasach nikt nie bierze kobiet pod uwagę!
W Playu zarówno Galaxy SII jak i Xperia są dostępne tylko czarne!
A ja chcę chociaż biały. Chociaż producenci mogli by częściej produkować smartfony dostępne w różnych wersjach kolorystycznych, jak Lumie czy nowe HTC.

To prawda, Windows Phone można wiele zarzucać - ale za to smartfony mają stylistycznie ładne i w bardzo fajnych, mocnych kolorach. Muszę przyznać, że też bym chciał, aby mój Note II był np. czerwony albo fioletowy, a tu klops - w sklepach tylko szare i białe :ugeek:
Zaawansowany

przez AlmaLibre » 23 sty 2013 21:38

To gdzie i kiedy idziemy do tego kina? :D
Najnowsza Xperia Z będzie fioletowa, a to już jakiś krok na przód.
Ja się muszę posiłkować kolorowymi etuiami ;D
Poza tym w salonach powinna być możliwość wypożyczenia smartfona, którego chce się kupić na kilka dnia, do przetestowania. Tak jak w salonach samochodowych jest jazda próbna.
AlmaLibre

przez Pyrto » 23 sty 2013 21:49

AlmaLibre napisał(a):To gdzie i kiedy idziemy do tego kina? :D

Jak się zawiesi, zapraszam do Torunia :D

AlmaLibre napisał(a):Najnowsza Xperia Z będzie fioletowa, a to już jakiś krok na przód.
Ja się muszę posiłkować kolorowymi etuiami ;D
Poza tym w salonach powinna być możliwość wypożyczenia smartfona, którego chce się kupić na kilka dnia, do przetestowania. Tak jak w salonach samochodowych jest jazda próbna.

Ja również staram się kupować etui do smartfona, bez niego urządzenie szybko się "degraduje" i zaczyna wyglądać nieciekawie :evil: Polecam zakupy na eBay, tam ceny etui są nieproporcjonalnie niższe, niż np. na Allegro. Ja np. fajne etui do swojego cacuszka kupiłem za 7 zł (razem z przesyłką z Chin :o ).

Wypożyczanie to faktycznie fajny pomysł, kiedyś chyba nawet Play organizowało taką akcję - ale widać ludzie albo nie oddawali, albo niszczyli urządzenia, bo podobnych akcji już nie widuję :cry:
Zaawansowany

przez AlmaLibre » 23 sty 2013 22:00

W takim razie czekamy aż się zawiesi...
Dzięki za informacje, nigdy bym na to nie wpadła, a faktycznie dużo większy wybór i fajniejsze przykłady ;)
W ogóle dziękuję za pomoc ;)
AlmaLibre

przez Pyrto » 23 sty 2013 22:17

Ależ było mi bardzo miło i... czekam na zawieszenie :D
Zaawansowany

przez AlmaLibre » 23 sty 2013 22:22

Jeśli chodzi o moją aktualną Xperię, to możemy iść choćby jutro ;)
AlmaLibre

przez Pyrto » 23 sty 2013 22:34

Jest z nią aż tak źle? Pewnie wymaga większej opieki, wgrania nowego softu itp. :) Co prawda nie ten telefon miał się zawieszać, ale i tak zapraszam do Torunia, wybierzemy jakiś dobry film :D
Zaawansowany

przez AlmaLibre » 23 sty 2013 22:37

Mój telefon jest zawsze pod najlepszą opieką ;)
Ona ma wgrany nowy Soft, ( nie rozumiem jak można korzystać tylko z czterech ikonek w czterech rogach telefonu) i jest biedny mały procesorek sobie z nim nie radzi i czasem, jak nie ma siły to się nawet sama wyłącza i włącza. ;)
Toruń ponoć bardzo piękne miasto, jeszcze nigdy tam nie byłam ;)
AlmaLibre

przez Pyrto » 23 sty 2013 22:45

Czyli się wydało, że Xperia ma po prostu z Tobą ciężki żywot, bo ją katujesz :D Jestem pewien, że (jeśli wybierzesz) Xperię S, to lepiej spełni Twoje wymagania, a przynajmniej w pierwszym roku jej użytkowania - bo później to już wielka niewiadoma ;)

Toruń to faktycznie piękne miasto, chociaż kino z prawdziwego zdarzenia jest tylko jedno :o Zapraszam serdecznie, chociaż pewnie studiujesz w jakimś dużym, równie ładnym mieście :)
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Poprzednia stronaNastępna strona