Wymiana Galaxy Mini 2 na LG L7

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Wymiana Galaxy Mini 2 na LG L7

przez snuffmajster » 06 lut 2013 13:47

Witam :)

Jest sens wymieniać miesięcznego Galaxy Mini 2 na 2 miesięcznego LG L7 + 50zł dopłaty? Słucham głównie muzyki (Mini 2 ma dobre opinie na gsmarena w tej dziedzinie, L7 się czepiali). Oprócz tego korzystam głównie jak z normalnego telefonu (smsy, rozmowy, troszkę neta i czasem gierka - Defender 2, Cut the rope). Jest w ogóle sens? Miniacza mam sprawdzonego, śmiga elegancko, nie muli, bateria 2-4 dni trzyma.

Czekam na wasze opinie :)
Zaawansowany

Re: Wymiana Galaxy Mini 2 na LG L7

przez Pantsless » 06 lut 2013 14:24

Hej,

jeśli zależy Ci faktycznie na muzyce, a L7 może grać gorzej, niż Twój obecny smartfon - ot po co zmieniać. W L7 masz co prawda kilka lepszych cech, jak większy ekran o wyższej rozdzielczości, 5 MP kamera i delikatnie podkręcony procek - ale to wszystko. Zresztą, LG słynie z fatalnego wsparcia, więc nie licz w przyszłości na aktualizacje, jak się zamienisz. Ja tam bym został przy mini 2.
Zaawansowany

przez Vini » 06 lut 2013 18:31

Jak słuchasz muzy to nie zamieniaj, po co to robić, skoro z mini 2 jesteś zadowolony? Ja jakoś nie mam do LG przekonania.
Ekspert

przez snuffmajster » 06 lut 2013 18:35

Dzięki za pomoc :) Pytałem z ciekawości :)
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!