Tablet czy smartfon?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Tablet czy smartfon?

przez MarcinKro » 10 lut 2013 00:15

Otóż mam do wyboru: LG Swift L9 oraz Asus Google Nexus 7. Mogę jeszcze dorzucić od siebie, że obecnie posiadam telefon Sony Ericsson Live with Walkman, ale jak na moje wymagania to on jest troszkę za słaby. Proszę o pomoc.
MarcinKro

Re: Tablet czy smartfon?

przez Karl » 10 lut 2013 01:01

Ok, ale do czego ma Ci służyć to urządzenie, chcesz wykonywać rozmowy telefoniczne, czy tylko przeglądać net?
Karl

przez MarcinKro » 10 lut 2013 15:20

tablet tylko do przeglądania neta
MarcinKro

przez Karl » 10 lut 2013 15:23

Bo w temacie wątku pytasz się "tablet czy smartfon" - a te dwa urządzenia służą do zupełnie innych rzeczy. Tabletem nie wykonasz połączenia głosowego, a smartfonem już tak, więc ciężko mi odpowiedzieć na pytanie. Jeśli nie planujesz wcale dzwonić, to oczywiście bierz tablet, bo na nim obsługa neta będzie o wiele przyjemniejsza, niż na L9.
Karl

przez MarcinKro » 10 lut 2013 15:58

Ok, dzięki
MarcinKro

przez Vini » 10 lut 2013 16:32

Jak tylko do przeglądania WWW, to bierz tablet - większy ekran, większa przyjemność z internetu :D
Ekspert

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!