Smartfon do 900 zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon do 900 zł

przez Mnn » 10 lut 2013 11:46

Witam!
Poszukuję telefonu, o to moje wymagania :D :
*marka obojętna, mogą być również chińczyki typu lenovo albo huawei,
*ekran nie większy niż 4", dotykowy może być rozsuwane QWERTY, ale nie jest to wymagane,
*w miarę dobre podzespoły,
*dobry aparat min. 8mpix
* może być używany, cena w granicach 900 zł, mogą być także jakieś ciekawe oferty abonamentu w Plusie razem z telefonem :D
*telefon może być dostępny również na rynku nie tylko polskim, byleby później działał w Polsce :P

To tyle. Myślę, że mogę na Was liczyć. :) Bardzo dziękuję za pomoc, na pewno się jeszcze odezwę! :D
Mnn

Re: Smartfon do 900 zł.

przez Karl » 10 lut 2013 14:05

Ciężka sprawa z tym Twoim smartfonem. Chciałem zaproponować Samsung Galaxy S III mini I8190, ale ma 5 MP aparat. Z kolei Galaxy S II albo Xperia S - mają większe, niż 4" ekrany. Chyba nie ma czegoś takiego, co pasuje do Twoich wymagań.
Karl

przez Mnn » 10 lut 2013 16:26

Wiem, trochę cieżko mi dogodzić. :D A co myślicie o Sony Xperia P? Wpadł mi w oko. :)
Mnn

przez Karl » 10 lut 2013 16:31

Smartfon bardzo fajny, ale ma jeden feler - dość słabą baterię, którą raz na dobę przy normalnym użytkowaniu trzeba ładować.
Karl

przez Vini » 10 lut 2013 16:34

Xperia P to chyba jedyny smartfon, który spełnia Twoje oczekiwania :D Bateria nie jest taka tragiczna, a smartfon naprawdę świetny. Szkoda tylko, że nie ma slotu na kartę pamięci.
Ekspert

przez Mnn » 11 lut 2013 07:26

Cześć to jeszcze raz ja. :D Znalazłem coś co dla mnie jest chyba najlepszym rozwiązaniem. Mimo że ma ekran 4.3" to ma świetną baterię. Pentagram Monster, to jest chyba telefon stworzony dla mnie. :D Dla mnie przebił Xperię swoją baterią i ceną.
Mnn

Re: Smartfon do 900 zł

przez Pyrto » 11 lut 2013 09:11

Szczerze mówiąc to miałem kiedyś do czynienia z tabletem Pentagram i trochę mnie ta firma do siebie zraziła. Jakość wykonania była może ok, ale ekran był tragiczny i w ogóle sprzęt jakiś taki dziwny. Lepiej najpierw poczytaj testy nt. tego Monstera, pomacaj go w sklepie a potem dojdziesz do wniosku, czy Ci pasuje. Ja do tego typu firm podchodzę z dużym dystansem.
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!