LG L9, Xperia S, S Advance ?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

LG L9, Xperia S, S Advance ?

przez milestonepl » 11 lut 2013 23:21

Witam,

Co lepsze i co bardziej wybrać ? Lg L9, Sony Xperia S, Samsung Galaxy S Advance Czy WAve III ?

Pozdrawiam ;)
milestonepl

Re: LG L9, Xperia S, S Advance ?

przez Pyrto » 11 lut 2013 23:39

Witaj,

z tych co wymieniłeś najlepsza według mnie jest Xperia S - reszta smartfonów raczej nie ma do niej nawet polotu.
Zaawansowany

przez Karl » 12 lut 2013 00:06

Też jestem zdania, że najlepiej brać Xperie S. Masz w nim dobrą wydajność, świetny ekran i aparat.
Karl

przez Vini » 12 lut 2013 10:48

LG wywal na starcie, ma słabe wsparcie i z Sony nie może się równać. Samsung S Advance fajny, ale ma gorszą specyfikację niż Xperia S. W S masz ekran HD 4.3-cala, 13 MP aparat, dostanie też Jelly Bean, 32 GB pamięci wewnętrznej, 1 GB RAM - ogólnie wypas, pełną specyfikację masz tu: http://smartfan.pl/xperia-s/
Ekspert

przez Cichy » 03 mar 2013 21:53

Vini Lg wywalasz na starcie?? Jest pod wieloma względami lepszy od advance! Xperia S tak jak napisałeś najlepsza z wymienionej czwórki.
Cichy

przez Vini » 03 mar 2013 22:00

LG zawsze mnie wkurzało, jeśli chodzi o aktualizowanie smartfonów do nowych wersji Androida. Wydaje mi się, że ta firma chce wypuścić smartfon, sprzedać - i najlepiej zapomnieć. Jeśli LG poprawi wsparcie, to będę polecał te produkty. LG L9 to fajny smartfon i niedrogi, ale jeśli ktoś olewa aktualizacje itp.
Ekspert

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!