samsung galaxy w czy samsung galaxy s advance

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

samsung galaxy w czy samsung galaxy s advance

przez Michał » 13 lut 2013 22:36

Witam. Proszę o pomoc w wybraniu smartfona. priorytet bateria 3 dni minimum, aparat niema znaczenia, chodzi mi o dobry dżwiek bo często podróżuje rozdzielczośc zeby tez była w miarę w gry niegram. Chodzi o dobry nadajnik GPS i szybki to chyba najwazniejsze cena. Chyba ze doradzicie inne foby wogóle cena do 900 max.
Michał

Re: samsung galaxy w czy samsung galaxy s advance

przez Karl » 13 lut 2013 23:48

Witaj

Mssz dosc spore wymagania i ciezko bedzie znalezc cos w tej cenie. Jedyne co przychodzi mi do glowy to Lenovo P770. Ma 3500 mAh baterie wiec powinien wytrzymac te 3 dni. Ekran tez ma fajny. Nie wiem tylko jak z gps i dzwiekiem.

Niestety sluchawka troche przekracza Twoj budzet. Jak wpadne ns cos innego to dam znac.
Karl

przez Vini » 14 lut 2013 08:20

Jeśli chodzi o Galaxy W i Galaxy S Advance to raczej nie licz, że któryś wytrzyma 3 dni normalnego użytkowania. W przypadku tych dwóch modeli bateria wytrzymuje jakieś 2 dni w maksie. Niestety ale za 900 zł niczego z dużą baterią nie znajdziesz, lepiej zrobisz jak wybierzesz zwykły smartfon i p oprostu dokupisz zapasowe baterie.
Ekspert

przez snuffmajster » 14 lut 2013 11:20

Zainteresuj się Pentagram Monster. Podobno jest niezły i bateria świetnie trzyma (polecali go u mnie na mp3store jeśli się nie mylę)

Qualcomm Snapdragon S4 dualcore 1.2Ghz; 768MB RAM; 8 mpx aparat

Przykładowa aukcja: http://allegro.pl/pentagram-monster-4-3-ips-dualsim-gps-4100mah-2gb-i2996843220.html
Zaawansowany

przez Pyrto » 14 lut 2013 11:36

To prawda, Pentagram MONSTER P430-1 jest chyba jedynym, rozsądnym wyjściem w Twoim przypadku. Bateria jest w nim gigantyczna (4100 mAh), ale trzyma tyle, co 3100 mAh w Note II. Urządzenie powinno spokojnie pociągnąć 3 dni na jednym ładowaniu. Prze kupnem poczytaj trochę testów, bo szczerze mówiąc nie mam zaufania do takich firm ;)
Zaawansowany

przez snuffmajster » 14 lut 2013 14:44

Zanim go tu poleciłem poczytałem trochę: kamera przy 720p trochę kuleje (VGA najlepiej ustawić) ale reszta jest jak najbardziej na + :)
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!