lenovo czy warto?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

lenovo czy warto?

przez jan » 15 lut 2013 09:28

proszę o poradę czy warto kupić smartfon lenovo. czy ktoś miał jak z sygnałem gps czy łapie szybko, obsługa itd. Posiadam laptopa a tej firmy i jestem bardzo zadowolony. a moze motorola ?? słyszałem że motorola niema wsparcia jesli chodzi o aktualicacje czy warto brnąc w tą firmę wogóle. A moze jakiś wytrzaymały smartfon mozecie polecić z dobrym nadajnikiem gps :P
jan

Re: lenovo czy warto?

przez Pyrtolotolo » 15 lut 2013 10:25

Jeśli kupisz taki, który ma gwarancję producenta, to myślę, że warto. Te słuchawki są bardzo atrakcyjne cenowo, pełno jest różnych modeli (np. !660, P770) na Allegro, ale bez gwary - chociaż cena kusi. Co do GPS to nie wiem, mało jest dobrych testów tego sprzętu w sieci, ktoś by musiał się na ten temat wypowiedzieć, kto ma go w swoich łapkach.
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!