Nokia Lumia 900 czy HTC Windows Phone 8S?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

przez Miki » 15 lut 2013 10:39

Witam.
Stawiam bardzo proste pytanie. :D
Głównie interesuje mnie czy jest duża różnica między WP 7.8 a WP 8. Czy zmiany wprowadzone w WP 8 są na tyle duże, aby przekonać mnie do zakupu HTC Windows Phone 8S? Ogólnie rzecz biorąc chciałem mieć aparat 8mpix i kamerkę front-face, których nie ma w HTC, ale jeżeli WP 8 jest naprawdę dużo lepszy, to chyba postawię na HTC. Który z nich jest lepszym wyborem? Co myślicie? :D
Miki

Re: Nokia Lumia 900 czy HTC Windows Phone 8S?

przez Vini » 15 lut 2013 12:29

Hej,

odpowiedź na Twoje pytanie jest równie prosta - HTC Windows Phone 8S! Dlaczego? Nie chodzi tutaj o specyfikację, ale o system. Lumia 900 działa na Windows Phone 7.5, który (nie wiem, czy wiesz) nie dostanie aktualizacji do Windows Phone 8, a jedynie jego kiepską namiastkę - Windows Phone 7.8.

Czy różnica między WP8 a WP7.8 jest duża? Ogromna - więcej na temat tego, co daje WP7.8 znajdziesz tu: http://smartfan.pl/nokia-rozpoczela-akt ... phone-7-8/

WP7.8 i 8 to tak jakby dwa, osobne systemy - 7.8 odchodzi do lamusa a 8 będzie nadal wspierany. Wybór jest oczywisty - bierz 8S.
Ekspert

Re: Nokia Lumia 900 czy HTC Windows Phone 8S?

przez Miki » 16 lut 2013 14:35

Dziękuję za odpowiedź. Postawię na HTC. ;)
Miki

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!