Smartfon do 1000 zł, wytrzymały z dobrym GPS

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon do 1000 zł, wytrzymały z dobrym GPS

przez Darek » 18 lut 2013 07:44

Witam. Proszę o poradę jaki smartfon do 1000 zł, chodzi mi o w miarę wytrzymałą obudowy i dobry GPS. w gry nie gram. Fajne są sony ale słyszałem że większość smartfonów w aluminiowej obudowie ma problem ze złapaniem sygnału czy to prawda?? Proszę o Wasze propozycje

Moderator: następnym razem nie zakładaj trzech, osobnych wątków na ten sam temat.
Darek

Re: do 1000zł smartfon

przez Vini » 18 lut 2013 09:14

Hej,

z tego co wiem, problem z łapaniem sygnału w aluminiowych smartfonach to już raczej przeszłość. Teraz producenci raczej radzą sobie z takimi niedogodnościami. Jeśli chodzi o propozycję, to mogę Ci polecić:

- Samsung Galaxy S Advance - porządny GPS, przyzwoite parametry techniczne i solidne wsparcie od Samsunga (dostanie Android 4.1 Jelly Bean). Szczegółową specyfikację znajdziesz TUTAJ.

- Sony Xperią P - świetny smartfon, który pod względem parametrów przewyższa Advance. Ma lepszy ekran i aparat, no i też dostanie Jelly Bean. Specyfikacja TUTAJ.

Jeśli chodzi o wytrzymałość, to Xperia P jest aluminiowa, a Galaxy S Advance plastikowy. Nie wiem, który lepszy - aluminium przy upadku może się odkształcić a plastik raczej trudniej połamać. Radzę jednak iść najpierw do jakiegoś sklepu i sprawdzić, jakie smartfony sprawiają wrażenie.
Ekspert

Re: Smartfon do 1000 zł, wytrzymały z dobrym GPS

przez Gość » 18 lut 2013 09:35

Dzięki za podpowiedz wezmę raczej samsunga, miałem juz HTC desire s , c neo v wszystko aluminium problem ten sam z gpsem wiec niebede ryzykował z sony. zreszta ta p niema wejscia na kartę pamięci wiec odpada. a ten ADVance w miare przyzwoite parametry, dokupie jakąs kaburę i bedzie ok. dzieki jeszcze raz
Gość

przez Pyrtolotolo » 18 lut 2013 09:53

Z GPS w Advance będziesz zadowolony, znajomy go ma i chwali sobie odbiór GPS - sygnał stały, bez przerywań.
Zaawansowany

przez Konrad » 20 lut 2013 23:35

LG L9 - najlepszy smartfon do 1000zł. Od siebie mogę jedynie bardzo polecić każdemu użytkownikowi, który czyta mojego posta. :-)
Konrad

przez mAREK » 27 lut 2013 19:14

A jak widzicie PENTAGRAM MONSTER 4,3 ? Właśnie czegoś szukam a tu bateria mi się podoba 4100mah.
mAREK

przez Vini » 27 lut 2013 20:22

Monster to bardzo ciekawa propozycja. Bateria co prawda 4100 mAh, ale trzyma jak 3100 w Note II - co i tak jest doskonałym wynikiem. Urządzonko powinno bez problemu pociągnąć 2-3 dni na jednym ładowaniu (no chyba, że wyjątkowo mocno go katujemy).

Poczytaj sobie jeszcze testy nt. tego smartfonu, jeden był na komputerświecie - http://www.komputerswiat.pl/testy/sprze ... -test.aspx
Ekspert

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!