HTC 8S czy Lumia 620?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

HTC 8S czy Lumia 620?

przez Miki » 04 mar 2013 19:28

Cześć!
Chciałbym kupić nowy telefon i nie wiem co mam wybrać. HTC 8S czy Lumia 620? Najbardziej mnie ciekawi czy jest duża różnica między aparatami w tych urządzeniach? Czy 5mpix jest równe 5mpix? Do tego Nokia dodaje od siebie parę aplikacji... Sam nie wiem. HTC można już kupić używanego za 700 zł. Czy opłaca się poczekać, aż cena Lumi dojdzie do podobnego pułapu czy brać HTC?
Miki

Re: HTC 8S czy Lumia 620?

przez Vini » 04 mar 2013 19:43

Witaj,

jeśli chodzi o kamerę, to Lumia 620 robi lepsze zdjęcia, niż HTC Windows Phone 8S. Fotki z 8S noszą dość duże piętno algorytmu odszumiającego, w Lumii 620 tego aż tak nie widać, a zdjęcia są dużo bardziej naturalne. 5 MP w 8S nie jest niestety równe temu w Lumii 620. Jak chcesz to sam zobaczyć, zapraszam tu: http://www.gsmarena.com/piccmp.php3?idT ... hone3=4967

Jeśli chodzi o inne parametry, to Lumia 620 ma więcej pamięci wewnętrznej (8 zamiast 4 GB), NFC oraz dodatkową kamerę do rozmów wideo. Za 8S przemawia większa bateria, mniejsza waga i trochę fajniejszy ekran (S-LCD 4", zamiast 3.8" TFT).

Jak Ci zależy na zdjęciach, bierz 620, jeśli nie a cena 8S jest sporo atrakcyjniejsza, wybierz produkt HTC.
Ekspert

Re: HTC 8S czy Lumia 620?

przez Gość » 04 mar 2013 19:47

Chyba jednak wybiorę 8S, stwierdziłem że nie robię aż tylu zdjęć, że potrzebuję jakiś wypaśny aparat. Do tego Lumia utyka na baterii, a z video rozmów nie korzystam. Dziękuję Ci za odpowiedź Vini. :D
Gość

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!