smartfon do 400 zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

smartfon do 400 zł

przez rfal1757 » 15 mar 2013 21:42

czesc, chciałem prosić o poradę. Szukam telefonu do 400 zł. Byłem zdecydowany na nokie c7 ale trochę zniecheca mnie ilosc plikacji na symbiana bell/anna. A może jakiś htc ? Niech ma w miarę dobrĄ baterię, gps podro
rfal1757

Re: smartfon do 400 zł

przez SmartFan » 15 mar 2013 23:24

witaj,

Symbiana już nie dotykaj, on dawno nie żyje a od trupów lepiej się trzymać z daleka. Polecam Ci coś opartego o Android albo Windows Phone. Niestety, smartfony HTC z Windows Phone 8 kosztują więcej, niż 400 zł, a niczego z Windows Phone 7.5 nie polecam. Pozostaje więc Android.

Nie wiem, czy chcesz smartfon nowy czy używany, a jeśli nowy, to pomyśl np. nad Samsungiem Galaxy mini 2, to splidna słuchawka,, nie ma powalającej specyfikacji, ale ładnie daje radę. Specyfikację masz tu: http://smartfan.pl/galaxy-mini-2-s6500/
Zaawansowany

przez gregor » 26 mar 2013 19:13

dołanczam się do pytania. Szukam czegoś do max 400, uzywka z allegro, jak najlepsza specyfikacja. Co można wyhaczyć za tą cenę? Myślałem nad HTC Desire, samsungiem galaxy ace. Może macie jakieś inne opcje?
gregor

przez Pantsless » 26 mar 2013 20:37

gregor: w tej cenie poszukaj na Allegro używanego Samsunga Galaxy Ace 2 I8160, to świetna maszynka w tej klasie cenowej, dostanie najnowszego Androida. Desire sobie odpuść, to staroć. Jeśli chodzi o specyfikację Ace 2, to masz ją tu: http://smartfan.pl/galaxy-ace-2/
Zaawansowany

przez gregor » 26 mar 2013 22:26

Niestety nie znalazłem ace 2 do 400 zł, wątpie żeby udało się wylicytować za taką cenę. :(
gregor

przez Karl » 26 mar 2013 22:31

Coś tam znaleźć się da, np. tu: http://allegro.pl/samsung-galaxy-ace-st ... 92358.html

A jak nie możesz znaleźć Ace 2, to może Xperię U? Też fajny smartfon i do 400 zł powinieneś znaleźć.
Karl

przez gregor » 27 mar 2013 20:28

witam,
widziałem tą ofertę, ale to niestety galaxy ace bez ''2''
gregor

przez gregor » 27 mar 2013 20:31

Może macie jeszcze jakieś ciekawe propozycje do 400 zł ?
gregor

przez Karl » 27 mar 2013 20:38

Faktycznie, zgapiłem się z tym :( Wkurzają mnie ludzie, co w złej kategorii specjalnie umieszczają swoje przedmioty - aż się pokusiłem o zgłoszenie tego :D

A Xperia U nie pasuje? Jeszcze popatrz na Galaxy Mini 2, solidna maszynka. Wszystkie chińskie no-name w tej cenie sobie odpuść, np. Prestigio itp.

Jeszcze jedno - postara się pisać w jednym poście, a nie w dwóch kolejnych pod sobą :mrgreen:
Karl

przez gregor » 27 mar 2013 21:10

Chodzi o wczoraj, to mała pomyłka patszyłem na tamten post i zamiast na tym odpowiedziałem na tamtym hehe :D no nie wiem, pasowało by mi cos z ekranem ponad 3,5 cala, dzięki za propozycje, jeśli macie jeszcze coś ciekawego to piszcie. :)
gregor

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!

Następna strona