Jaki smartphone z androidem do 1300 zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Jaki smartphone z androidem do 1300 zł

przez Nemesis48 » 24 mar 2013 19:02

Witam poszukuje mądrego telefonu o bogatych multimedia, dobry wyświetlacz (obecnie mam super amoled + jest zaje...), dobry głośnik żebym na ulicy go usłyszał , dobry aparat (na poziomie sgs2 będzie ok) ,muszą chodzić na nim gry i to tyle co do wymagań.
Mam na oku samsunga Galaxy S III i HTC one x teraz mam sgs2 ale się znudził i chce coś co będzie szybsze. Telefon będę kupował na allegro za max 1450 używany w idealnym stanie który z tych dwóch wybrać a może jest coś jeszcze w tej cenie?
Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję
Nemesis48

Re: Jaki smartphone z androidem do 1300 zł

przez Pyrto » 24 mar 2013 19:25

Cześć,

jako, że gustuję w Samsungu, to polecę Galaxy S III - to nadal jeden z najlepszych smartfonów na rynku. Możesz też poszperać i kupić Nexusa 4, czasami można niedrogo wyhaczyć na Allegro. One X hmmm, jakoś nie przekonuje mnie ten smartfon, bateria średnio w nim trzyma.
Zaawansowany

przez Nemesis48 » 24 mar 2013 21:49

Dzięki ci Pyrto za odpowiedz też lubię samsunga ale boję się tej błyszczącej obudowy która pewnie łatwo się zajdzie. Z drugiej strony jest nie naganna specyfikacja i pewnie właśnie dlatego jak na razie jest moim konkurentem do kupna ale poczekam jeszcze na inne propozycje
Nemesis48

przez Nemesis48 » 24 mar 2013 23:29

Po oglądnięciu aukcji z nexusem 4 chyba jednak do zbieram ze dwie stówki i go kupię bo zrobiła na mnie wrażenie specyfikacja
Nemesis48

przez Vini » 25 mar 2013 11:38

Nexus 4 jest naprawdę świetny, a w dodatku nie aż taki drogi jak na specyfikację, którą posiada. Co ważne, można już go w Polsce oficjalnie dostać, więc to też plus. Oczywiście wersje sprowadzane np. z UK są tańsze, ale o gwarę trudniej.
Ekspert

przez Jagoda » 26 mar 2013 19:34

Podłączam się pod dyskusję, podpowiedzcie co wybrać za 1300-1400 zł. Zależy mi na solidnym wykonaniu z zewnątrz, bez trzeszczenia, luzów oraz mało problematycznym "wnętrzu", bez zawieszek i opóźnień. Telefonu szczgólnie nie eksploatuję, ale chciałabym żeby 24 h przetrzymał, dziennie jest mi potrzebny do smsów (ok.20), rozmów (0,5 h), internetu (2-3 h), muzyki (2 h) i czasami zdjęć.
Ja najbardziej skłaniam się ku galaxy s2 lub xperii t. Który z nich wydaje wam się lepszy? A może polecicie mi coś innego? :)
Jagoda

przez Pantsless » 26 mar 2013 20:32

Jagoda: w tej cenie poszukaj na Allegro Samsunga Galaxy S III, na pewno się na nim nie zawiedziesz, to bardzo solidna maszynka, która spełni Twoje oczekiwania. Xperię T mam w tej chwili w domu i powiem szczerze, że jakość wykonania jest średnia, bo obudowa potrafi się odginać i w niektórych miejscach trzeszczy.

W Twoim budżecie spokojnie powinnaś też znaleźć, Nexusa 4, który pod wieloma względami przewyższa S III. Jego wadą jest to, że egzemplarze na Allegro są zazwyczaj z Anglii, a jak takiego kupimy, to może być potem problem z gwarancją.
Zaawansowany

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!