Samsung Omnia II vs LG L3

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Samsung Omnia II vs LG L3

przez Fishu » 25 mar 2013 21:29

Witam.
Posiadam obecnie Omnię 2 8GB. Dostałem od kolegi propozycję zamiany za LG L3 + dopłata 50zł z jego strony. Jak myślicie czy warto? Oba telefony są w prawie idealnym stanie więc tu nie ma różnic.
Fishu

Re: Samsung Omnia II vs LG L3

przez Vini » 25 mar 2013 23:12

Witaj,

nie wiem, czy zaczynanie przygody z Androidem od L3, to dobry pomysł. Omnia II to świetny smartfon poza faktem, że ma przestarzały OS. Jak zamienisz się na L3, to od razu poczujesz różnice na gorsze ze względu na ekran i wydajność smartfona. Omnia II ma praktycznie wszystkie podzespoły lepsze, niż L3, więc nie wiem, czy jest sens się zamieniać.

Podsumowując: Jeśli miałeś okazję bawić się L3, podoba Ci się Android i nie przeraża plastikowość i kiepski ekran L3, to zamianę możesz rozważyć. W innym przypadku raczej sprawdź, czy w ogóle chcesz się zamieniać, pomacaj L3 i zobacz, czy przypadkiem już po pierwszym zetknięciu z tym smartfonem, nie przestraszysz się i nie wrócisz do Omni II.
Ekspert

Re: Samsung Omnia II vs LG L3

przez Fishu » 25 mar 2013 23:28

Właśnie chodzi mi głównie o wydajność tego L3. Moja Omnia chodzi strasznie powoli, nie raz zdarzy sie jej złapać przywieszkę. Miałem dzisiaj w rękach tego LG i sam android chodzi wyśmienicie, ale jakość wyświetlacza jak i samego telefonu pozostawia wiele do życzenia.
Fishu

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!