Jaki smartfon do 350 zł ?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Jaki smartfon do 350 zł ?

przez CyanogenMod » 02 kwi 2013 18:41

Witam,
Proszę o pomoc rozglądam się za telefonem do 350 zł ( telefon do pracy, pracuję na budowie, więc nie chcę dużo wydawać ). Obudowa może być przyniszczona, założe silikonowe etu i nie będzie widać, chcę tylko żeby ekranik w miarę wyglądał :) . Wiem że jak na smartfona to mały budżet, ale zależy mi żeby był to najlepszy telefon jaki mogę kupić za te pieniądze ( telefon używany z allegro ). Chyba że miałby ktoś propozycję dużo lepszego telefony za niewiele większe pieniądze, to byłbym skłonny jeszcze trochę dołożyć ;) .
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
CyanogenMod

Re: Jaki smartfon do 350 zł ?

przez vilantoel » 02 kwi 2013 19:04

Xperia Tipo - android 4.0.4 używany za 290 zlapiesz a nowke nawet 390-430

Sam go mam ;)
vilantoel

przez CyanogenMod » 02 kwi 2013 19:21

Chyba to dobry telefon, ale wolałbym coś z ekranem 3.6 - 4.0 cala :) Ale wielkie dzięki za szybką odpowiedz, w sumie możesz napisać cos więcej o nim, jak się sprawuje, ile bateria trzyma i czy jesteś zadowolony.
CyanogenMod

przez Pyrto » 02 kwi 2013 20:31

Witaj,

chyba najlepszym wyborem byłby Samsung Galaxy mini 2, bo ma świetne wsparcie, no ale ekran w Twoich widełkach się nie mieści :D Jest też coś takiego, jak LG Swift L5, ma duży ekran, ale za to najlepszej jakości.

Najfajniej by było, gdyby udało Ci się upolować Xperię U, bo to w tej cenie świetny smartfon - a ceny używek na Allegro około 400 zł kosztują.
Zaawansowany

przez Gość » 03 kwi 2013 08:24

Gość

przez vilantoel » 03 kwi 2013 12:58

Hmmm ok nie am problemu ;)

Samrtfon Sony Xperia Tpio działa w oparciu o androida Ice Cream Sandwitch 4.0.4 , działa bardzo płynnie są dwa modele w tej samej cenie: Tipo Dual i Tipo (dual tzn 2 karty sim) Ma procesor 800mhz co w zupełności wystarcza do przeglądania www jaki i facebooka oraz YouTobe bateria przytakim użytkowaniu wytrzymuje 3 a nawet 4 dni ;) Telefonik bardzo dobrze leży w dłoni ,

Pozdrawiam Mateusz,
vilantoel

przez CyanogenMod » 03 kwi 2013 16:49

Nie musi to być jeden z najnowszych telefonów. Może być coś starszego z 2012, albo 2011 roku. Myślałem nad HTC desire, fajny byłby desire s ( ale cięzko go wychaczyć w tej cenie ), myślałem też o ACE, albo ACE 2 ( podobniie jak desire s - cięzko bedzie ), galaxy mini 2 teżbrałem pod uwagę, aaa i jeszcze HTC hd 2, ale jak na budowe to ekran trochę za duży, łatwo mógłby się uszkodzić. Może z tych modeli coś mi poradzicie, albo odradzicie ;) . Albo może macie jeszcze jakieś inne opcje, piszcie może cos mi spasi :)

Pozdrawiam
CyanogenMod

przez Vilantoel » 03 kwi 2013 17:10

CyanogenMod napisał(a):Nie musi to być jeden z najnowszych telefonów. Może być coś starszego z 2012, albo 2011 roku. Myślałem nad HTC desire, fajny byłby desire s ( ale cięzko go wychaczyć w tej cenie ), myślałem też o ACE, albo ACE 2 ( podobniie jak desire s - cięzko bedzie ), galaxy mini 2 teżbrałem pod uwagę, aaa i jeszcze HTC hd 2, ale jak na budowe to ekran trochę za duży, łatwo mógłby się uszkodzić. Może z tych modeli coś mi poradzicie, albo odradzicie ;) . Albo może macie jeszcze jakieś inne opcje, piszcie może cos mi spasi :)

Pozdrawiam

Hmmm skoro może być coś starszego to może Xperia X10 ....
Aparat 8.1
Ekran 4 cale

Ale używka ok 360-430

Tu masz parę podoba się? ;

http://allegro.pl/listing.php/search?ca ... C%C2%A0%3E

Dobra ale także obecnie sony ma dobre telefony jak xperia TIPO oraz MIRO lub U one są tanie a nówkę tipo(350 na 100%) lub miro za 400 dorwiesz ....

Jeśli sony ci nie odpowiada możesz zakupić LG L5 / L3 lecz te telefony według mnie nie są za dobre tak więc:
Xperia X10
Xperia U
Xperia Tipo
Xperia Miro
Nowy

przez Karl » 09 sie 2013 14:50

Teraz to chyba warto poczekać na LG Swift L1 II, bo zapowiada się na naprawdę dobry smartfon i to za 300 zł.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!