Jaki tablet wybrać?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Jaki tablet wybrać?

przez kuba » 09 kwi 2013 17:21

Witam. Na początku powiem, że chce nabyć tableta. Niestety może stety rynek oferuje pełno ich i nie wiem co wybrać. Na początku chciałem wybrać jaki chcę system operacyjny i już na tym poległem, bo nie wiem jaki wybrać. Więc chciałbym abyście mi doradzili jaki system operacyjny wybrać, jaki model tabletu.

Dziękuje z góry.
Użytkownik

Re: Jaki tablet wybrać?

przez Vini » 09 kwi 2013 19:26

A co chcesz na tym tablecie robić, tylko przeglądać net, czy może grać, albo oglądać filmy? Fajnym tabletem jest np. androidowy Nexus 7, nie wiem, czy go obczajałeś.
Ekspert

przez kuba » 10 kwi 2013 16:39

No przede wszystkim to net. Proponowano mi w media expert http://www.mediaexpert.pl/katalog/table ... 23998.html. Co o nim powiecie?
Użytkownik

przez Pyrto » 10 kwi 2013 17:25

Odradzam chińszczyznę, bierz Nexusa 7 - będziesz zadowolony. No chyba, że chcesz większy ekran, wtedy coś innego.
Zaawansowany

przez natax » 10 kwi 2013 22:27

Pyrto napisał(a):Odradzam chińszczyznę, bierz Nexusa 7 - będziesz zadowolony. No chyba, że chcesz większy ekran, wtedy coś innego.

Nie każda chińszczyzna to od razu szmelc. Chińczycy potrafią zrobić wszystko, od bardzo precyzyjnej elektroniki po bubla z bazarku :) Wszystko uzależnione jest od ceny - jeżeli chcemy tablet budżetowy, to musimy się z pewnymi niedociągnięciami liczyć. Autor mógłby przynajmniej podać zakres cenowy, byłoby prościej.
Użytkownik

przez kuba » 12 kwi 2013 17:17

No to zakres cenowy to gdzieś do 700-800, ale nadal nie wiem jaki system operacyjny!
Użytkownik

przez Karl » 13 kwi 2013 09:47

W tej cenie to możesz jedynie poszaleć z Androidem, więc wyboru pod kątem systemu operacyjnego nie masz żadnego. iPady są ponad Twój budżet a Windows Phone nie ma tabletów.
Karl

przez Gość » 14 kwi 2013 19:09

W tej cenie to nexus7. Polecam na stronie asusa są refurbished sporo taniej i z gwarancja.
Gość

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!