Samsung SIII

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Samsung SIII

przez Jm. » 09 kwi 2013 20:42

Hej, interesuję się zakupem Samsunga S3. I mam kilka pytań.
*z jakiej minimalnej odległości można zrobić zdjęcie?
*czy można przez micro usb podłączyć urządzenie zewnętrzne np. modem do internetu?

Może macie jakieś rady, podacie zalety albo wady?
Jm.

Re: Samsung SIII

przez Pantsoffski » 09 kwi 2013 21:46

Czołem!

Akurat makro S III robi bardzo ładne. Sprawdziłem, jak kamerka łapie makro i jest to właśnie około 5 cm.

Co do micro USB to jak najbardziej, kup tylko kabel USB OTG za kilka groszy. Nie wiem zresztą, po co chcesz to robić, przecież smartfon ma swój modem, nie lepiej dokupić do niego dual SIM?

S III jest świetny, nie pożałujesz, jak go kupisz, ciężko w tej cenie znaleźć konkurenta. Przede wszystkim zarąbiasty ekran.
Uczestnik

przez Jm. » 10 kwi 2013 05:46

Akurat, jeszcze przez dwa miesiace mam umowe na mobilny internet. Więc po prostu mogę z niego skorzystać a dual sim za dwa miechy nie będzie mi potrzebny.

A jak z tym apaatem w Samsungu? Też zlapie z 5cm makro?
Jm.

przez Jm. » 10 kwi 2013 05:49

Soty zagapiłam się, nie było poprzedniego pytania :)
w porównaniu z Sony Xperia S to chyba S3 wychodzi lepiej, teraz pozostaje mi tylko poszukać dobrej oferty.
Jm.

przez Asiamarz1 » 11 kwi 2013 06:12

Wrzyciłby ktoś jakiś link do tego kabla do SIII?:)
Asiamarz1

przez Karl » 11 kwi 2013 21:29

Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!