Smartfon z orange?

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon z orange?

przez kuba » 12 kwi 2013 17:26

Witam. Zastanawiam się nad kupnem Xperii U. Znalazłem http://allegro.pl/sony-xperia-u-st25i-o ... 66048.html taką ofertę, ale dziwi mnie lekko cena. Czemu tyle telefonów z salonów orange jest na allegro?
Użytkownik

Re: Smartfon z orange?

przez Guzik » 12 kwi 2013 22:15

Hej,

czemu tyle tego z Orange jest na Allegro? Bo ludzie biorą abonamenty i mają dalej w nosie przez co rozmawiają,dlatego korzystają z np. Nokii 3310 a Xperię U sprzedają.

W tej kwocieXperia U to naprawdę dobra oferta, jeśli będziesz mieć pytania, pisz.
Guzik

przez kuba » 13 kwi 2013 09:07

Taki smartfon oprócz loga orange na klapce tylnej może mieć jakieś swoje "znamiona"? Jakieś utrudnienia?
Użytkownik

przez Karl » 13 kwi 2013 09:46

Tak, będzie miał założonego simlocka na tą sieć oraz najprawdopodobniej brandowany soft, czyli sporo "użytecznych" programów i animacji od Orange. Nie wiem po kiego grzyba ciągle to ładują, uważają, że faktycznie się to komuś na coś przydaje?
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!