Smartfon android do 1000 złotych.

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon android do 1000 złotych.

przez QsixW » 13 kwi 2013 14:42

Chciałbym zasięgnąć porady osób obeznanych w tych tematach.
Poszukuję smartfona do około 1000 złotych z następującymi cechami:

- Rozdzielczość 540 x 960 lub więcej (z naciskiem na to więcej)
- Wydajny procesor
- Slot na kartę pamięci byłby mile widziany
- Firma ZTE mile widziana - słyszałem o nowym Geek'u, byłoby to super rozwiązanie (jak myślicie jaka będzie cena i kiedy będzie można go kupić w Polsce, bądź Niemcy/Wlk. Bryt)
- Raczej odpadają telefony Xperia, gdyż bardzo mi się nie podobają
- Solidne wykonanie

Telefon będzie używana głównie, nie wspominając dzwonieniu i SMSowaniu, do przeglądanie internetu, oglądanie filmów na YT, czasami oglądania filmów i grania.
QsixW

Re: Smartfon android do 1000 złotych.

przez QsixW » 13 kwi 2013 18:36

Przepraszam za tamten język w zdaniu, nie mam pojęcia co się ze mną stało.

Telefon będzie używany głównie do przeglądania internetu, oglądania filmów na YT, czasami oglądania filmów i grania, nie wspominając dzwonieniu i SMSowaniu.
QsixW

przez Pantsoffski » 13 kwi 2013 19:26

Witaj,

szkoda, że wykluczyłeś Soniacze, bo mają świetny stosunek cena/jakość, no ale trudno. Ciekawe, jak się zapatrujesz na LG, bo w Twoim budżecie jest świetny Swift L9, który spełniłby Twoje oczekiwania.

Co do ZTE Geek, to było o nim info na portalu: http://smartfan.pl/zte-geek-z-2-ghz-chi ... zentowany/ Niestety wątpię, żeby kosztował poniżej tysiaka, a raczej sporo więcej.

Nie wiem, jaki masz stosunek do Motki, ale popatrz na model Motorola RAZR XT910, bo mieści się w Twoim budżecie a ma wymagane parametry.
Uczestnik

przez QsixW » 13 kwi 2013 20:39

LG jest zupełnie w porządku (mam kilka urządzeń LG w domu - monitor, telewizor i sprawują się idealnie) dlatego też myślałem o telefonie LG, budżet ew. może dojść do około 1100 złotych, ale nie więcej.
Motoroli za bardzo nie znam, gdyż nigdy nie używałem żadnego urządzenia od tej firmy - pójdę może do jakiegoś większego sklepu i sobie przetestuję to co będzie na wystawie.

Co to ZTE Geek, to wydaje mi się, że będzie on kosztował około 1000-1100 złotych, bo porównując go do prawie niedostępnego, ale wycenionego na około 1300-1400 złotych ZTE Grand Memo, ma on trochę słabsze parametry.
Cóż czas pokaże.
Dzięki za poradę.
QsixW

przez Karl » 14 kwi 2013 15:06

Jeśli LG faktycznie może być, to obczaj tego L9, bo to świetna propozycja.
Karl

przez QsixW » 14 kwi 2013 15:50

A i jeszcze jedno. Jak ma się ZTE Grand X In do konkurentów - w tym LG L9?
QsixW

przez Karl » 14 kwi 2013 15:58

Ma mniejszy ekran niż L9, słabszą baterię, nic nie wiadomo o jego aktualizacji do Jelly Bean (a to ważny aspekt). Ma za to ciut lepszy aparat i wyjście TV (MHL). Jeśli miałbym wybierać między L9 a tym ZTE, to jednak wybrałbym L9.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!