ZTE V987

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

ZTE V987

przez QsixW » 25 kwi 2013 19:44

Witam. Ostatnio na allegro pojawił się telefon ZTE V987, znany również jak ZTE Grand X Quad. Mam pytania odnośnie tego telefonu:

- Czy to, że ma dual SIM przeszkadza/negatywnie wpływa na codzienne użytkowanie tego telefonu z 1 kartą SIM?
- Czy są w tym telefonie jakieś haczyki, ponieważ telefon jak na swoją klasę ma niską cenę?
- Czy procesor znajdujący się w telefonie jest wydajny? (MediaTek MT6589)
- Czy mogą wystąpić problemy z tym, że telefon jest sprowadzany z Chin tj. np. z marketem albo innymi aplikacjami/kontem google?

Aukcja allegro:
http://allegro.pl/nastepca-v970-zte-v98 ... 00439.html

Z góry dziękuję i pozdrawiam.
QsixW

Re: ZTE V987

przez Pantsoffski » 25 kwi 2013 20:08

Witaj,

smartfon jest faktycznie tani, jak na swoje możliwości. To tak naprawdę ZTE Grand X Quad, ale pierwsze słyszę, żeby miał dual SIM - może czegoś nie doczytałem. Jeśli faktycznie ma, to nie będzie problemu z używaniem tylko 1 karty, absolutnie żadnego.

Haczyki? Jedynie taki, że nie dostaniesz gwarancji producenta, więc jak coś się zwali, to będziesz musiał ścigać sprzedawcę. Ten smartfon nie jest dostępny w oficjalnej, polskiej dystrybucji, stąd brak gwary.

Procesor jest dość wydajny, bo siedzi tu czterordzeniowy Cortex-A7 1.2 GHz, chociaż z tego co wiem, to nie ma tam Cortex-A9, tak jak napisał sprzedawca w aukcji, którą podałeś. Chip graficzny jest wydajny, bo masz tu PowerVR SGX544 MP2.

Z marketem lub kontem Google nie będziesz miał problemu.
Uczestnik

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!