Smartfon do 1000zł

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

Smartfon do 1000zł

przez monn09 » 26 kwi 2013 17:42

W sobotę (4 maja) jadę kupić nowy telefon. Biorę całkowicie nową ofertę. Chcę smartfona. Wszystko OK, ale... jaki smartfon wybrać? Doradźcie coś...

Potrzebny mi będzie do pisania sms oraz przeglądania internetu. Dobry aparat też byłby mile widziany.

Zastanawiam się nad Sony Xperia J i HTC Desire X, ale podajcie swoje propozycje z uzasadnieniem :) Dziękuję! :)
monn09

Re: Smartfon do 1000zł

przez Karl » 26 kwi 2013 18:38

Na temat smartfonów do 1000 zł była tu już cała masa tematów, omawiających chyba każdy możliwy aspekt i opcję, więc odnośnie szczegółów - wystarczy poczytać ;)

Smartfony, które podałaś/podałeś są raczej kiepskie. Ciężko doradzić, bo nie mam pojęcia, jakie smartfony Ci proponują w tej ofercie. W tej chwili w klasie do 1000 zł najlepsze są Sony Xperia S i LG Swift L9, ewentualnie Samsung Galaxy S Advance.
Karl

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!