xperia s tablet

Miejsce dla osób, które nie wiedzą jaki tablet/smartfon wybrać i z jakim systemem.

xperia s tablet

przez vilantoelpla » 28 kwi 2013 13:44

mam zamiar zakupic Xperia S tablet ten z 9;7 ekranem mam pytanie kazda wersja ma wifi?
jesli nie prosze o linki do wersji z wifi...
vilantoelpla

Re: xperia s tablet

przez Vilantoelpla » 28 kwi 2013 14:29

Własnie chodzi mi o TABLET S lub XPERIA tablet S jeśli mogę wiedzieć czym się rużnią i czy każdy ma WI-FI? I czy każdy ma 9,4 Cala ekran? :)
Vilantoelpla

przez Karl » 28 kwi 2013 19:23

Chodzi Ci o Xperie Tablet S ;-) Są tylko dwie wersje tego urządzenia, z 3G i WiFi i z samym WiFi. Tak jak mówisz, ten tablet ma 9.4 calowy ekran.
Karl

przez vilantoelpla » 28 kwi 2013 21:56

sęk w tym że znalazłem kilka wersji np Xperia Tablet S i Sony Tablet S....
popatrz na allegro są 10.4 i 9.4 czy każdy ma wifi ? :)
vilantoelpla

przez Vini » 29 kwi 2013 09:29

Masz rację, Sony do tej pory wyprodukowało 3 generacje tabletów: Sony Tablet S, Sony Xperia Tablet S i Sony Xperia Tablet Z. Tablet S to najstarsze urządzenia, z 2011 roku. Tablet S jest z 9.4-calowym ekranem i jest w wersji z WiFi i z WiFi+3G.

Kolejny tablet Xperia Tablet S to już nowsze urządzenie, ale też z 9.4-calowym ekranem. Tak, jak poprzednik ma dwie wersje - z samym WiFi i z WiFi+3G.

Ostatni z tabletów to Xperia Tablet Z, ale to już bardzo mocne urządzenie z 10.1-calowym ekranem i chyba jeszcze nie można go u nas kupić.

Nie wiem, gdzie widziałeś jakieś tablety Sony z 10.4 ekranami, daj najlepiej linki to zobaczymy, co to za cuda.
Ekspert

przez vilantoelpla » 29 kwi 2013 09:37

Mam pytanie czy kązdy z TABLETÓW SONY S/ Xperia S ma moduł wifi i 9,4 cala ekran? :)

I jaka wersja systemu jest w Tablet S i tablet Xperia S? Czy w kązdym jest ICS czy jest JB ?
vilantoelpla

przez Pantsless » 29 kwi 2013 13:58

Z tego co wiem, każdy ma Wi-Fi a te dwa o których mówisz, mają 9.4-calowe ekrany. Jeśli chodzi o wersje systemów, to Tablet S działa na Android 4.0 Ice Cream Sandwich a Xperia Tablet S ma aktualizację do 4.1 Jelly Bean.
Zaawansowany

przez vilantoelpla » 29 kwi 2013 14:59

czyli każdy.z.nich ma wifi ? bo na versusio pisze że nie ma, To ile ich jest wersji? i czy każda ma wifi?
vilantoelpla

przez Karl » 29 kwi 2013 20:06

Versusio to kupa wiec sie tym nie sugeruj. Tak kazdy z nich ma WiFi.
Karl

przez vilantoelpla » 29 kwi 2013 20:38

czyli każdy ma wifi ?
vilantoelpla

Na forum NIE TRZEBA SIĘ REJESTROWAĆ aby coś napisać! Jeśli nie wiesz jaki smartfon lub tablet wybrać, albo masz jakiś problem natury technicznej - pisz śmiało. U nas zawsze ktoś pomoże i odpowie na Twój post!
Just Ask!